Відкриття осінньої сесії ПШУМ 2021 року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відкриття осінньої сесії ПШУМ 2021 року

Традиційно, в жовтні-листопаді, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, організовує вступну осінню сесію Природничої школи учнівської молоді. Не став винятком 2021/2022 навчальний рік, хоча з-за карантинних обмежень, вимушені проводити освітній процес дистанційно.

Осіння сесія пройде з 8 до 12 листопада 2021 року в чотирьох відділеннях ПШУМ: біології, хімії, флористики і фітодизайну, народних ремесел. Під час осінньої сесії передбачається ознайомлення з навчальними інформаційними матеріалами, самостійне опрацювання запропонованих авторських текстів, презентацій, фото – та відеоматеріалів, виконання тестових завдань.

Всі учасники освітнього процесу, що зареєструвалися до 1 листопада на І курс або навчалися в ПШУМ упродовж 2020/2021 н.р. та були переведені на другий рік навчання наказом НЕНЦ № 23-o від 23.04.2021 р. “Про підсумки дистанційного проведення весняної сесії Природничої школи учнівської молоді у 2020/2021 навчальному році”, мають можливість розпочати або продовжити навчання за обраним напрямом.

Загалом на І і ІІ курсах в чотирьох наукових відділеннях Школи на сьогодні обліковується 112 учасників. По відділеннях:

Біологія – 76 слухачів,

Хімія – 24 слухачі,

Флористика і фітодизайн – 8 слухачів,

Народні ремесла – 4 слухачів.

08 листопада о 15.00 в режимі он-лайн відбулося відкриття осінньої сесії ПШУМ. На відкриття були присутні: директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України Вербицький Володимир Валентинович – Голова Оргкомітету, куратори відділень: Теребінеко Катерина Володимирівна – кандидат хімічних наук, доцент хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Адріанов Віктор Леонідович – Заслужений вчитель України, спеціаліст вищої категорії, Домрачева Тетяна Василівна – завідувач відділом квітництва. Переглянути відеозапис відкриття можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=jCbDrhDPeqU&feature=youtu.be

Зв’язок зі слухачами Школи викладачі будуть тримати через електронну пошту та інші дистанційні технології. Всі питання, які виникатимуть у слухачів, можна буде направити на електронні адреси кураторів відділень (вказані нижче), або розмістити в коментарях електронної сторінки Природничої школи учнівської молоді.

Посилання на розклади роботи відділень та навчальні матеріали розміщені  на сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua/, в лівій бічній колонці, в рубриці «Природнича школа» та на сторінці “Природнича школа учнівської молоді –  https://nenc.gov.ua/?page_id=155.

За результатами осінньої сесії слухачі І курсу будуть окремим наказом включені до складу учасників ПШУМ, а тих хто переведений на ІІ курс, зарахують слухачами ІІ курсу. За більш детальною інформацією можна звернутись до координатора ПШУМ та кураторів відділень. Контактні дані кураторів відділень на сторінці Природнича школа учнівської молоді або в розкладі занять.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар