Відкриття осінньої сесії ПШУМ 2021 року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відкриття осінньої сесії ПШУМ 2021 року

Традиційно, в жовтні-листопаді, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, організовує вступну осінню сесію Природничої школи учнівської молоді. Не став винятком 2021/2022 навчальний рік, хоча з-за карантинних обмежень, вимушені проводити освітній процес дистанційно.

Осіння сесія пройде з 8 до 12 листопада 2021 року в чотирьох відділеннях ПШУМ: біології, хімії, флористики і фітодизайну, народних ремесел. Під час осінньої сесії передбачається ознайомлення з навчальними інформаційними матеріалами, самостійне опрацювання запропонованих авторських текстів, презентацій, фото – та відеоматеріалів, виконання тестових завдань.

Всі учасники освітнього процесу, що зареєструвалися до 1 листопада на І курс або навчалися в ПШУМ упродовж 2020/2021 н.р. та були переведені на другий рік навчання наказом НЕНЦ № 23-o від 23.04.2021 р. “Про підсумки дистанційного проведення весняної сесії Природничої школи учнівської молоді у 2020/2021 навчальному році”, мають можливість розпочати або продовжити навчання за обраним напрямом.

Загалом на І і ІІ курсах в чотирьох наукових відділеннях Школи на сьогодні обліковується 112 учасників. По відділеннях:

Біологія – 76 слухачів,

Хімія – 24 слухачі,

Флористика і фітодизайн – 8 слухачів,

Народні ремесла – 4 слухачів.

08 листопада о 15.00 в режимі он-лайн відбулося відкриття осінньої сесії ПШУМ. На відкриття були присутні: директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України Вербицький Володимир Валентинович – Голова Оргкомітету, куратори відділень: Теребінеко Катерина Володимирівна – кандидат хімічних наук, доцент хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Адріанов Віктор Леонідович – Заслужений вчитель України, спеціаліст вищої категорії, Домрачева Тетяна Василівна – завідувач відділом квітництва. Переглянути відеозапис відкриття можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=jCbDrhDPeqU&feature=youtu.be

Зв’язок зі слухачами Школи викладачі будуть тримати через електронну пошту та інші дистанційні технології. Всі питання, які виникатимуть у слухачів, можна буде направити на електронні адреси кураторів відділень (вказані нижче), або розмістити в коментарях електронної сторінки Природничої школи учнівської молоді.

Посилання на розклади роботи відділень та навчальні матеріали розміщені  на сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua/, в лівій бічній колонці, в рубриці «Природнича школа» та на сторінці “Природнича школа учнівської молоді –  https://nenc.gov.ua/?page_id=155.

За результатами осінньої сесії слухачі І курсу будуть окремим наказом включені до складу учасників ПШУМ, а тих хто переведений на ІІ курс, зарахують слухачами ІІ курсу. За більш детальною інформацією можна звернутись до координатора ПШУМ та кураторів відділень. Контактні дані кураторів відділень на сторінці Природнича школа учнівської молоді або в розкладі занять.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet