На Донеччині відбулася обласна науково-практична конференція «Біологічні дослідження та винахідництво» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Донеччині відбулася обласна науково-практична конференція «Біологічні дослідження та винахідництво»

29 січня 2022 року в дистанційному режимі, з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи у Донецькій області пройшла обласна  науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» (далі – Конференція). Організатор – Донецький обласний еколого-натуралістичний центр.

У Конференції взяли участь 74 юних дослідників, біологів, винахідників та раціоналізаторів з міст: Бахмут, Білозерськ, Добропілля, Дружківка, Констянтинівка, Краматорськ, Курахове, Лиман, Маріуполь, Мар’їнка, Селидове, Соледар, Словя’нськ, Часів Яр та Бахмутського, Волноваського, Краматорського,  Маріупольського, Покровського районів.

Плідно працювало 5 секцій: «Юний дослідник», «Юні ботаніки та рослинники», «Енергія і середовище», «Юні зоологи і тваринники», «Винахідницькі та раціоналізаторські проєкти еколого-натуралістичного напряму». Здобувачі освіти змістовно розкривали свої дослідження, демонструючи цікаві презентації.

Почесні члени журі, представники РЛП «Краматорський» (Віталій Пономаренко – начальник відділу рекреації та екологічного виховання РЛП «Краматорський»,Олексій Погребняк-головний спеціаліст науково-дослідного відділу регіонального ландшафтного парку «Краматорський»),РЛП «Клебан-бик» (Андрій Зуяков – заступник директора регіонального ланшафтного парку «Клебан-бик», Галина Семеніхіна провідний   фахівець з екологічної освіти регіонального ланшафтного парку «Клебан-бик».), НПП «Святі гори» (Віктор Д’яков – начальник відділу науки Національного Природного парку «Святі гори», Ольга Д’якова – старший науковий співробітник Національного Природного парку «Святі Гори».), Людмила Березовська – сержант-менеджер 3 категорії відділення проходження служби особовим складом відділу кадрів 11 прикордонного загону Державної прикордонної служби України,науковці з ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Ірина Курильченко – кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», Юлія Клименко – кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», Ірина Кушакова – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»), «Донецька національна академія будівництва та архітектури»( Вікторія Міхєєнко, кандидат хімічних наук, доцент Донецької національної академії будівництва та архітектури, керівник гуртка ДОЕНЦ), «Донбаська державна машинобудівна академія» (Юлія Мєнафова- кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та охорони праці Донбаської державної машинобудівної академії.), КП Компанія«Вода Донбасу» (Лілія Біла – інженер-хімік хіміко-бактеріалогічної лабораторії КП Компанія«Вода Донбасу», керівник гуртків ДОЕНЦ.)

Науковці  відмітили, що науково-дослідницькі роботи переможців гідні бути представлені на Всеукраїнських конкурсах еколого-натуралістичного напряму. Науковий потенціал Донеччини у даному напрямі розвивається та вдосконалюється.

Журі визначило кращих учасників:

секція «Юний дослідник»

І місце – Паршакова Аліса, Амельченя Аріна, Хавжу Денис, Саноян Емілія (колективна робота) (Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце – Лахмоткiна Арiна (гурток «Еколого-натуралістичні дослідження» ЦПР, м. Краматорськ),

ІІ місце – Чернишенко Богдан (Єлизаветівський ЗЗСО, ЕНЦ Мар’їнської ВЦА),

ІІІ місце – Езал Кароліна (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16, Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді),

ІІІ місце – Красюк Іван (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16, Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді),

ІІІ місце – Масюта Анна (Нікольська гімназія “Софія” із загальноосвітньою школою І ст. Нікольської селищної ради),

ІІІ місце – Котелевець Маргарита, Шевченко Вікторія (ЕНЦ Мар’їнської ВЦА);

секція  «Юні ботаніки та рослинники»

І місце – Константініді Феодор (ЕНЦ Мар’їнської ВЦА Катеринівського ЗЗСО),

ІІ місце – Кожен Наталя (ЕНЦ Мар’їнської ВЦА Єлизаветівського ЗЗСО),

ІІ місце – Маршалко Катерина (Донецький еколого-натуралічтичний центр, Костянтинівський ліцей №9),

ІІІ місце – Дудніков Назарій (Красноармійський міський ліцей “Надія”),

ІІІ місце – Романченко Владислав (Заклад позашкільної освіти “Донський еколого-натуралістичний центр”),

ІІІ місце – Тарасенко Аліна (Мар’їнської ВЦА, Єлизаветівський ЗЗСО, Донецький обласний еколого-натуралістичний центр),

ІІІ місце – Честа Дарина (Мар’їнська станція юних натуралістів);

секція «Енергія та середовище»

І місце – Петренко Світлана (“Краматорське вище професійне торгово – кулінарне училище”, Донецький обласний еколого-натуралістичний центр),

ІІ місце – Павленко Мирослава (Удачненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Удачненської селищної ради Покровського району),

ІІІ місце – Кірконос Дар’я (Комунальний заклад Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступеня №30 Маріупольської міської ради);

секція ««Юні зоологи і тваринники»

І місце – Швед Катерина (ЗОШ І – ІІІ ступенів № 30 м. Краматорська,

науковий гурткок МАН з біології),

ІІ місце – Луценко Єва (Центр позашкільної роботи, гурток зоологів, загальноосвітня школа № 22 м. Краматорська),

ІІІ місце – Усенко Ангеліна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 20 Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району);

секція  «Винахідницькі та раціоналізторські проекти еколого-натулалістичного напряму»

І місце – Сапожко Єва (Краматорське вище професйне торгово – кулінарне училище),

ІІ місце –  Горєла Анастасія (Білицька ЗОШ І – ІІІ ступенів №9, ЦДЮТ м. Добропілля),

ІІ місце – Кокорєва Аліна  («Еколого-натуралістичні дослідження» ЦПР, загальноосвітня школа № 6 м. Краматорськ),

ІІ місце – Саєнко Лілія (Шандриголівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Лиманської міської ради),

ІІ місце – Литвиненко Розалія (Донбаська національна академія будівництва і архітектури м. Краматорськ),

ІІІ місце – Булат Віолетта (ЗЗСО I – III ступенів № 9 ВЦА м. Торецьк  Бахмутського району),

ІІІ місце – Кускова Єва (Загальноосвітня школа I – III ступенів № 6 Дружківської міської ради),

ІІІ місце – Соколова Вікторія (Бахмутська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Соледарської міської ради),

ІІІ місце – Гончар Ксенія (Гродівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Гродівської селищної ради Покровського району),

ІІІ місце – Чернишова Арина (ЦПР Краматорської міської ради).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • slot qris
  • scatter hitam
  • scatter hitam
  • klikslot
  • zara4d
  • zara4d
  • ronaldoslot
  • dumdum4d
  • mposlot