День захисту дітей святкували на Чернігівщині | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


День захисту дітей святкували на Чернігівщині

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Цьогоріч його відзначення відбувається в особливих умовах, пов’язаних з широкомасштабної агресією росії. Традиція святкування Міжнародного дня захисту дітей 1 червня з’явилася у листопаді 1949 року завдяки спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок в Парижі.

Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу.  Ініціативу підтримала ООН, назвавши захист прав, життя та здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

20 листопада 1959 року Генеральна асамблея ООН проголосила Декларацію прав дитини, ключовими пунктами якої є рівні права дітей у сфері освіти, виховання, забезпечення, національності, соціального походження, матеріального стану.

Існує навіть окремий символ цього дня – зелений прапор, на якому зображена планета Земля, а довкола неї – фігурки дітей різних рас та національностей.

Сьогодні –  це не лише свято, а й нагадування суспільству про важливість захисту прав дітей, прагнення, щоб усі діти України зростали під мирним небом щасливими та здоровими, а в майбутньому стали гідними громадянами своєї Батьківщини.

Для юннатів, які сьогодні завітали до комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»  було  проведено  челенедж «Слова підтримки захисникам та захисницям України», виставку творчих робіт учасників обласного конкурсу дитячого малюнка  «Зоологічна галерея»; вихованцями гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» (керівник Олена Чала) на території закладу створено флористичний килимок до Міжнародного Дня захисту дітей «Україна – це Я».

Змістовно пройшла освітня екскурсія територією закладу та  під час  якої діти ознайомилися з рослинами квітково-декоративного та дендрологічного відділу навчально-дослідної земельної ділянки, зупинками еколого-просвітницької стежки «Природа – наш дім».

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Нехай кожна дитина буде щасливою!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet