На Рівненщині відбувся Малий екологічний форум «Зихисники природи України» до Дня захисту дітей | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Рівненщині відбувся Малий екологічний форум «Зихисники природи України» до Дня захисту дітей

1 червня 2022 року за ініціативи департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на території комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся Малий екологічний форум «Захисники природи України». Учасники заходу – вихованці гуртків закладу, діти та батьки з областей, де ідуть бойові дії, які знайшли тимчасовий прихисток на Рівненщині, представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації, голова Рівненської обласної військової адміністрації та його перший заступник.

З вітальним словом до присутніх звернувся Віталій КОВАЛЬ, голова Рівненської обласної військової адміністрації, який розповів про важливість екологічної освіти і вклад закладів позашкільної освіти у виховання підростаючого покоління.

Петро КОРЖЕВСЬКИЙ, директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, привітав усіх з Днем захисту дітей. Продовжили захід юні зоологи, які познайомили з мешканцями живого куточка. Вихованець гуртка «Юні бджолярі» розповів цікаві факти з життя бджіл, про свою роботу на навчальній пасіці. Згодом усі перейшли у цікаву локацію – дендропарк. Вихованці гуртка «Екосвіт» привітали усіх піснею, а юні квітникарі познайомили з рідкісними екзотами, що оселились у затишному куточку. Вихованка гуртка «Я досліджую рідну природу» зацікавила присутніх експрес-презентацією навчально-дослідної ділянки лікарських рослин та особливістю вирощування тропічних рослин у теплиці.

Багато говорили під час Малого екологічного форуму «Захисники природи України» про сталий розвиток, про забалансоване споживання, про раціональний та зважений підхід до природних ресурсів. Завершився захід акцією «Голуб миру». Десятки білих птахів, що символізують чистоту і спокій, злетіли у небо Рівненщини.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар