Незабутнє свято останнього дзвоника школярі ліцею „Лідер” відзначили у ЗОЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти (змішаний формат) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Незабутнє свято останнього дзвоника школярі ліцею „Лідер” відзначили у ЗОЕНЦ

Настало літо – довгоочікувана пора року, час відпочинку, нових емоцій та вражень.

Щорічно школярі нашої області, міста Ужгород та його околиць влітку навідувались до Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з метою ознайомлення з мешканцями куточка живої природи, екологічною стежкою дендропарку та творчими лабораторіями закладу. Не став винятком і цей 2022 рік.

Так, днями в екоцентр завітали учні 5-Г класу Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер”. Його класний керівник Роман Чобаня для своїх учнів підготував цьогоріч несподіваний сюрприз – організував нетрадиційний останній дзвоник екскурсією у Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр.

Дітей, вчителів та гостей радо зустріли педагоги ЗОЕНЦ Оксана Кремінь та Юліанна Курах. Знайомство розпочалось з важливої розповіді про  правила поведінки в кутку живої природи.

Дітки мали можливість побачити різноманітних рибок, морських свинок, хом’ячків,  шиншил, черепашок, кроликів та різних видів птах. Школярі обмінювались власним досвідом виховання своїх домашніх улюбленців, розповідаючи багато корисної та цікавої інформації щодо їхнього утримання та підгодівлі.

З цікавістю маленькі відвідувачі оглянули навчально-дослідну водойму, звернули увагу на велику кількість червоновухих черепах, які грілись на сонечку.

Завершальним етапом екскурсії став пізнавальний екологічний квест під назвою „Знавці природи”. Дітлахи завзято виконували завдання квесту, а саме: шукали за описом рідкісні рослини і тварини на території закладу, фотографували їх та зображали картину з природних матеріалів.

Отримавши море позитивних емоцій, і дорослі, і малі зробили гарні фотографії на згадку про нашу зустріч.

Прощаючись, Денис, учень 5-Г класу, відмітив: „Територія екоцентру – це надзвичайно гарне та затишне місце, де зростають рослини та живуть  тварини не лише своєї місцевості, а й з інших куточків світу. Я обов’язково ще не раз завітаю сюди зі своїми друзями!”.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • rp888
  • betseru
  • scatter hitam
  • 77rabbit
  • dewa288
  • rp888
  • robot biru hack
  • dewa288
  • dunia89
  • gampangjp
  • https://lms.speridian.com/