Дари осені | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Дари осені

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спрямовує свою діяльність на активне залучення учнів до продуктивної агробіологічної праці, розвиток їх трудових навичок у нових умовах господарювання, що має важливе значення в системі професійної орієнтації молоді.

Цікаво і змістовно провели агробіологічний рік юні натуралісти закладу. Оцінка їхньої праці – дари осені.

Заклад позашкільної освіти в рамках програми «Сади Перемоги» співпрацює з Тернопільським обласним державним центром експертизи сортів рослин, який забезпечує центр високоякісним районованим насінням с\г культур, а науковці Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка спільно з методистами закладу розробляють методику проведення агробіологічних досліджень.

Осінь – пора підведення підсумків проведеної роботи на учнівській навчально-дослідній земельній ділянці. Далі – ілюстрації виконаних дослідницьких робіт гуртківців закладу. Так, вихованці Центру продовжують вивчати сорти помідор. Вони не тільки різноманітні за формою, кольорами, але й і смаковими якостями. Гарбузові – це скарбниця корисних речовин, а насіння їх – має лікувальні властивості. В саду дозрівають яблука, а квітники набирають кольору та запаху осені. В дендрарію дерева готуються до зими, милує око листя гінкго дволопатевого. Калина – це не лише символізує нескореність України, а й має лікувальні властивості. Чумиза поділиться насінням з співучими птахами куточка живої природи.

Вихованці закладу спільно з педагогами заготовили злакові культури – снопики жита, пшениці, ячменю, вівса, які будуть використані для виготовлення оберегів українського народу – дідуха, павука та інших виробів з соломи. Цілюще зілля вирощено і зібране на галявині ароматів збереже здоров’я людям.

Частина агропродукції, вирощена юннатами – корм для дрібних тварин куточка живої природи та кролів, інша – для поновлення навчального матеріалу (гербарії, колекції, муляжі), сухоцвіти прикрашатимуть композиції з природного матеріалу.

Так, крок за кроком, кожен на своєму місці, наближаємо нашу Перемогу.

Слава Україні!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet