Створюємо затишок в оселі, дбаючи про довкілля | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Створюємо затишок в оселі, дбаючи про довкілля

Жодна жива істота, окрім Людини, не продукує відходів, що руйнують довкілля. Природа просто не здатна „переробити” ту кількість сміття, яку ми викидаємо щодня.

Будь-яка куплена нами річ може колись стати сміттям і збільшити його кількість на планеті. Які ж кроки повинно зробити людство для вирішення цього важливого питання?

Чергові кроки у вирішенні цього питання зробили юні природоохоронці відділів біології та екології КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” під час майстер-класу, приуроченого Всесвітньому дню вторинної переробки.

Діти обговорили проблему накопичення відходів та їх утилізації, а також позначили основні кроки, які вони можуть зробити для зменшення їх кількості. Зокрема:

  • Уникати використання одноразових речей. Особливо одноразового пластикового посуду, який в Україні не переробляється;
  • Сортувати відходи;
  • Ремонтувати зламані речі, а не купувати нові;
  • Здавати відходи (макулатуру, скло, метал) на переробку.

А ще із відходів можна виготовляти різноманітні корисні речі, даючи вживаним речам нове життя!

Учасники екозаходу на практиці продемонстрували, як із використаної склотари та декоративних серветок виготовити гарні декоративні вироби, які прикрасять оселю на різдвяні свята або стануть чудовим подарунком рідним та друзям!

Казкові різдвяні вази і свічники, зігріті теплом дитячих сердець та фантазією, стануть маленьким свідомим кроком до збереження довкілля!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар