Новий, цікавий, корисний, пізнавальний | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Новий, цікавий, корисний, пізнавальний

Національний  еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Природничим факультетом Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з січня 2024 року започатковують новий науково-освітній проєкт під назвою «Арт-простір допитливого природознавця». Він позиціонується як багатофункціональне освітнє середовище для учнівської молоді середнього та старшого шкільного віку закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, а також викладачів природничих дисциплін. Мета Проєкту: надати можливість учнівській молоді спробувати свої сили у вирішенні цікавих дослідницьких, експериментальних завдань з природничих дисциплін, отримати порівняльну оцінку своїх знань і умінь; підвищити кваліфікаційний рівень викладацького корпусу закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти.

Проєкт побудовано за модульним принципом. Кожний модуль автономний, містить організуючу і результуючу складові. Включатиме:

–    експериментальні загадки,

–    вебінари,

–    семінари «Ваші питання – наші відповіді»,

–    тематичні турніри,

–    конкурс власних тематичних проєктів,

–    заключну конференцію та багато іншого.

Запрошуємо учнівську молодь активно долучитися до науково-освітнього проєкту «Арт-простір допитливого природознавця». Для участі в різноманітних подіях, що реалізуються в рамках Проєкту Учасникам необхідно у встановлені терміни зареєструватися, вказавши актуальні дані, за формою: https://forms.gle/M9Zx84e4uHSqJQ5c6. До 07 лютого триває подання заявок на перший модуль Проєкту «Магія хімії: мистецтво і наука експерименту». Учасників запрошуємо ознайомитися з Анонсом https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/Anons_ART2024.pdf.

Вся оперативна інформація розміщена в розділі “Шкільне наукове дослідництво” головної сторінки сайту НЕНЦ: https://nenc.gov.ua/, на сторінці Проєкту https://nenc.gov.ua/?page_id=48471 та в соцмережах. Слідкуйте за новинами.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар