Педагог-новатор Микола Зведенюк відзначений Верховною Радою України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Педагог-новатор Микола Зведенюк відзначений Верховною Радою України

Напередодні святкування Дня Конституції України, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації урочисто вручив вчителю хімії, керівнику зразкового учнівського лісництва Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Миколі Зведенюку Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» зі спеціальною відзнакою – нагрудним знаком.

gz

Під час вручення Грамоти

Під час вручення Грамоти

Ім’я Миколи Андрійовича Зведенюка як педагога-новатора та ентузіаста юннатівського руху добре знане його непересічними здобутками освітянської праці на Хмельниччині й за її межами в учительському і науково-педагогічному середовищі України. Він не лише прогресивний педагог нашого краю, учасник Всеукраїнських та регіональних науково-педагогічних заходів і автор ряду статей та співавтор навчально-методичної і науково-популярної літератури природничо-краєзнавчого змісту, а й визнаний носій передового педагогічного досвіду до якого часто звертаються за порадою багато його колег з інших навчальних закладів.

Він володіє глибокими знаннями в галузі агрономії, лісівництва і природничих наук, які вміло передає своїм учням, творчо й ефективно забезпечує формування особистості пліщинських школярів через систему навчальної, пошукової та науково-дослідницької роботи на уроках хімії та в позаурочний час на базі шкільного учнівського лісництва, котре визнано одним із найкращих в Україні.

Микола Андрійович творчо й надзвичайно продуктивно співпрацює з науковцями різних вузів країни і місцевими лісівниками ДП «Шепетівський лісгосп», які його щиро поважають і допомагають реалізовувати задумане, а він зі своїми юними лісівниками здобуває все нові і нові рубежі шкільного лісівництва в Україні та за її межами. Великого значення надає пошуковій на науково-дослідницькій роботі школярів, проводячи з ними досліди по ботаніці, рослинництву, агрохімії, геології, топоніміці, лісознавству, деревинознавству, лісовій типології, дендрології, навчає їх проводити фенологічні спостереження, постійно залучає до природоохоронної та природозаповідної справи.

Дендропарк Зведенюка

Дендропарк Зведенюка

«Від допитливого учня – до успішного науковця» – такий творчий шлях у майбутню, свідомо обрану професію, пропонує педагог-новатор своїм учням та юним лісівникам – вихованцям зразкового учнівського лісництва «Пліщинське».

Сьогодні навіть важко підрахувати скільки випускників школи, завдячуючи копіткій праці педагога-ентузіаста, обрали природничі професії та працюють у різних галузях народного господарства. Серед них – 5 молодих науковців торують свій шлях у вітчизняній науці.

У дендропарку Зведенюка

У дендропарку Зведенюка

Більш детально про його науково-педагогічну діяльність можна дізнатись за посиланням: http://hoencum.km.ua/?page_id=831.

Микола Андрійович Зведенюк заслужив у своїх колег, учнів і їх батьків щиру повагу та визнання, а Верховна Рада України відповідно відзначила його багаторічну сумлінну педагогічну працю й непересічні здобутки на освітянській ниві та заслуги перед нашим народом.

Вітаємо Вас і зичимо Вам Миколо Андрійовичу гарного здоров’я і нових професійних звершень!

Методист ХОЕНЦУМ Олена Зотова

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet