Біоенергетичні технології в муніципальному секторі України – це реально! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Біоенергетичні технології в муніципальному секторі України – це реально!

Впровадження енергозберігаючих технологій в Україні має дуже великий потенціал. Особливо, якщо йдеться про сучасні котельні на альтернативному паливі, а саме 0 біомасі з лушпиння та стебел рослин, соломи, горіхової шкарлупи, жом, трави, деревини тощо. Щороку на полях України пропадає від 45 до 70 млн. тон тільки соломи (!), в той час як замінивши нею природний газ, можна суттєво зекономити кошти на опаленні, і водночас покращити екологічну ситуацію в регіоні, зменшивши викиди СО2 в атмосферу.

Розуміючи політичні, фінансові та екологічні вигоди використання енергії біомаси для опалення, Програма розвитку ООН (ПРООН) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ) започаткували проект, метою якого є створення сприятливого правового, нормативного і ринкового середовища й розбудови інституційної, адміністративної та технічної спроможності задля використання потенціалу сільськогосподарської біомаси країни для муніципального тепло- та гарячого водопостачання, що дозволять зменшити обсяг викидів парникових газів.

18 жовтня 2016 р. у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, в рамках впровадження в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах енергоефективних і енергозберігаючих технологій, відбулась ІІ-га Ярмарка знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ та відкриття енергоефективної котельні в рамках програми ПРООН.

В роботі ІІ-ї Ярмарки знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ та відкритті енергоефективної котельні в рамках програми ПРООН взяли участь асистент Генерального секретаря ООН, керівник регіонального бюро ПРООН в країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу (Cihan Sultanoglu), заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, представники бізнесових кіл, громадськості та учнівської молоді.

000

Асистент Генерального секретаря ООН, керівник регіонального бюро ПРООН в країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу (Cihan Sultanoglu)

00_6

001

01_0

01_1

002

003

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей (посередині) під час відкриття енергоефективної котельні

004

005

007

008

009

012

013

014

015

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet