Біоенергетичні технології в муніципальному секторі України – це реально! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Біоенергетичні технології в муніципальному секторі України – це реально!

Впровадження енергозберігаючих технологій в Україні має дуже великий потенціал. Особливо, якщо йдеться про сучасні котельні на альтернативному паливі, а саме 0 біомасі з лушпиння та стебел рослин, соломи, горіхової шкарлупи, жом, трави, деревини тощо. Щороку на полях України пропадає від 45 до 70 млн. тон тільки соломи (!), в той час як замінивши нею природний газ, можна суттєво зекономити кошти на опаленні, і водночас покращити екологічну ситуацію в регіоні, зменшивши викиди СО2 в атмосферу.

Розуміючи політичні, фінансові та екологічні вигоди використання енергії біомаси для опалення, Програма розвитку ООН (ПРООН) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ) започаткували проект, метою якого є створення сприятливого правового, нормативного і ринкового середовища й розбудови інституційної, адміністративної та технічної спроможності задля використання потенціалу сільськогосподарської біомаси країни для муніципального тепло- та гарячого водопостачання, що дозволять зменшити обсяг викидів парникових газів.

18 жовтня 2016 р. у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, в рамках впровадження в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах енергоефективних і енергозберігаючих технологій, відбулась ІІ-га Ярмарка знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ та відкриття енергоефективної котельні в рамках програми ПРООН.

В роботі ІІ-ї Ярмарки знань Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ та відкритті енергоефективної котельні в рамках програми ПРООН взяли участь асистент Генерального секретаря ООН, керівник регіонального бюро ПРООН в країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу (Cihan Sultanoglu), заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, представники бізнесових кіл, громадськості та учнівської молоді.

000

Асистент Генерального секретаря ООН, керівник регіонального бюро ПРООН в країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу (Cihan Sultanoglu)

00_6

001

01_0

01_1

002

003

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей (посередині) під час відкриття енергоефективної котельні

004

005

007

008

009

012

013

014

015

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар