Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки “Новорічна композиція” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки “Новорічна композиція”

В грудні 2016 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки “Новорічна композиція” (далі – Конкурс).

Метою заходу є пропаганда серед дітей бережливого ставлення до природи, збереження зелених насаджень хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

У Конкурсі взяли участь позашкільні та загальноосвітні заклади 5 міст (м. Дніпро, м. Новомосковськ, м. Марганець, м. Кам’янське, м. Вільногірськ) та 10 районів Дніпропетровської області (Магдалинівський, Васильківський, Синельниківський, Дніпровський, Петропавлівський, Юріївський, Нікопольський, Царичанський, Томаківський, Новомосковський).

Всього на участь у Конкурсі було представлено 144 роботи за 7 номінаціями: “Стилізована ялинка”, “Новорічний букет”, “Новорічна композиція”, “Сюжетна композиція”, “Новорічна картина чи колаж”, “Новорічний подарунок”. Феєрія дитячої фантазії, різноманітних технік виконання, цікавих композиційних рішень уособлювалися в майстерно виконаних роботах учасників Конкурсу – це сніговики, ляльки-мотанки, зимові пейзажі, іграшки-саморобки, новорічні ялинки, букети, вінки з журналів, макаронних виробів, цукерок, кукурудзяних листків, джинсової тканини тощо .

Виставку робіт з числа переможців Конкурсу було оформлено 22.12.2016 р. на базі департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. ФОТО 1-4.

Це – красиво, цікаво, естетично безумовно скажуть всі, хто побачить цю виставку. І це дуже важливо для дітей та педагогів, адже формування відчуття гармонії, сприйняття та творення краси – це маленькі кроки сходження до духовної особистості – майбутнього України.

16n09novkomp01

16n09novkomp02

16n09novkomp03

16n09novkomp04
Заступник директора з виховної роботи М.Б.Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар