Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки “Новорічна композиція” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки “Новорічна композиція”

В грудні 2016 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки “Новорічна композиція” (далі – Конкурс).

Метою заходу є пропаганда серед дітей бережливого ставлення до природи, збереження зелених насаджень хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

У Конкурсі взяли участь позашкільні та загальноосвітні заклади 5 міст (м. Дніпро, м. Новомосковськ, м. Марганець, м. Кам’янське, м. Вільногірськ) та 10 районів Дніпропетровської області (Магдалинівський, Васильківський, Синельниківський, Дніпровський, Петропавлівський, Юріївський, Нікопольський, Царичанський, Томаківський, Новомосковський).

Всього на участь у Конкурсі було представлено 144 роботи за 7 номінаціями: “Стилізована ялинка”, “Новорічний букет”, “Новорічна композиція”, “Сюжетна композиція”, “Новорічна картина чи колаж”, “Новорічний подарунок”. Феєрія дитячої фантазії, різноманітних технік виконання, цікавих композиційних рішень уособлювалися в майстерно виконаних роботах учасників Конкурсу – це сніговики, ляльки-мотанки, зимові пейзажі, іграшки-саморобки, новорічні ялинки, букети, вінки з журналів, макаронних виробів, цукерок, кукурудзяних листків, джинсової тканини тощо .

Виставку робіт з числа переможців Конкурсу було оформлено 22.12.2016 р. на базі департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. ФОТО 1-4.

Це – красиво, цікаво, естетично безумовно скажуть всі, хто побачить цю виставку. І це дуже важливо для дітей та педагогів, адже формування відчуття гармонії, сприйняття та творення краси – це маленькі кроки сходження до духовної особистості – майбутнього України.

16n09novkomp01

16n09novkomp02

16n09novkomp03

16n09novkomp04
Заступник директора з виховної роботи М.Б.Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet