Інформація про проведення зимової сесії обласної Природничої школи учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Інформація про проведення зимової сесії обласної Природничої школи учнівської молоді

04-05 січня 2017 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”), (директор – Ю.Ф. Педан) проводилась зимова сесія для учнів обласної Природничої школи по секціях: психології та соціології, хімії, флористики та зеленої архітектури, біології та екології, агрономії, ветеринарії та зоотехнії, сучасних біотехнологій.

Участь в сесії взяли 85 учнів загальноосвітніх навчальних закладів з мм. Дніпра, Жовті Води, Кривого Рогу, Павлограду, Дніпровського, Новомосковського, Павлоградського, Солонянського, Томаківського районів.

Зимова сесія проводилася на базі вищих навчальних закладів м. Дніпра: Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, та КЗО “ОЕНЦДУМ”.

Для учасників заходу науковцями ВНЗ були прочитані лекції:

Методика проведення досліджень з сільськогосподарськими тваринами та організації заходів з безпеки при роботі з тваринами (секція агрономії, ветеринарії та зоотехнії, викладач Зажарський В.В., заст. декана факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ);

Біологічна характеристика та агротехніка вирощування однодольних злакових рослин (секція агрономії, ветеринарії та зоотехнії, викладач Котченко М.В., доцент кафедри рослинництва ДДАЕУ);

Історія і виникнення регулярного стилю в ландшафтному мистецтві (секція флористики та зеленої архітектури, викладач Зайцева І.О., професор кафедри фізіології та інтродукції рослин ДНУ);

Оксигеновмісні органічні сполуки (секція хімії, викладач Коптєва С.Д., доцент кафедри органічної хімії).

В секції хімії були проведені практичні заняття за темою: “Застосування окисновідновних реакцій в процесі електролізу растворів та розплавів солей” (викладач Хмеловська С.О., доцент кафедри харчових технологій ДНУ).

Під час навчання юні екологи знайомились з екологічними проблемами Дніпропетровщини (викладач Барановський Б.О., старший науковий співробітник НДІ біології ДНУ).

Дуже сподобалась юним біологам лекція “Заповідні території та пам’ятники природи Дніпропетровщини”, яку презентував Манюк В.В., доцент геолого-географічного факультету ДНУ.

Для учнів секції агрономії, ветеринарії та зоотехнії були проведені практичні заняття на базі тепличного комплексу КЗО “ОЕНЦДУМ” за темою: “Вирощування розсади овочевих культур у спорудженнях закритого ґрунту”, яку провела Крикун Г.В., керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”.

Слухачі секції психології активно брали участь у тренінгу “Формула успіху”, де були розглянуті 9 кроків до успішного досягнення мети (викладач Кузнєцова Н.В., практичний психолог психологічної служби ДНУ).

Учні секції флористики та зеленої архітектури взяли участь у проведенні майстер-класу по створенню новорічних композицій, а також пейзажних колажів.

Для учасників всіх секцій науковими керівниками були проведені індивідуальні консультації з питань виконання контрольних робіт та підготовки науково-дослідницької роботи.

Учні отримали листівки з інформацією про отримання вищої освіти на факультетах: хімічному, біології, екології та медицини, психології ДНУ
ім. О. Гончара та проведення днів відкритих дверей на базі вищих навчальних закладів.

Для учнів сільських районів була організована екскурсія на балансовому транспорті КЗО „ОЕНЦДУМ” – м/а “Газель” до міської новорічної ялинки у парку ім. Глоби.

Методист з наукової роботи
КЗО “ОЕНЦДУМ” Т.В.КОНДРАТЬЄВА

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet