Про участь юннатів у місячнику зимуючих птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Про участь юннатів у місячнику зимуючих птахів

 

Гуртківці комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради активно долучились до місячника зимуючих птахів, що проходив з 23 січня по 23 лютого 2017 року.

Впродовж місячника вихованці гуртків ознайомились з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості, вивчали біологію птахів та аспекти їх підгодівлі під час бесід „Значимість птахів для людини. Охорона птахів”, які проводили педагоги Станції. На святі зимуючих птахів вихованці переглянули фільм „Зимуючі птахи України”, взяли участь у вікторині, розповіли глядачам цікаві факти про птахів.

Усі вихованці гуртків активно долучились до заготівлі кормів для птахів та підгодівлі їх упродовж зимового періоду.

На конкурс годівничок „Їдальня для птахів” юні охоронці природи виготовили 23 годівнички із різних матеріалів різноманітних форм, також відремонтували старі годівнички.

З метою вивчення видів зимуючих птахів України та Рівненщини, юннати побували на екскурсіях у зоологічному відділі Рівненського обласного краєзнавчого музею, Рівненському міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, спостерігали за зимуючими водоплавними птахами та підгодовували їх під час екологічної подорожі до озера Басів Кут. Вони з’ясували, що в Україні нараховується 424 види птахів. Серед них 270 гніздові, з яких 138 зимуючі; 17 з’являються лише взимку, 129 спостерігаються лише у період сезонних міграцій або мають статус залітних.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар