Про участь юннатів у місячнику зимуючих птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Про участь юннатів у місячнику зимуючих птахів

 

Гуртківці комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради активно долучились до місячника зимуючих птахів, що проходив з 23 січня по 23 лютого 2017 року.

Впродовж місячника вихованці гуртків ознайомились з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості, вивчали біологію птахів та аспекти їх підгодівлі під час бесід „Значимість птахів для людини. Охорона птахів”, які проводили педагоги Станції. На святі зимуючих птахів вихованці переглянули фільм „Зимуючі птахи України”, взяли участь у вікторині, розповіли глядачам цікаві факти про птахів.

Усі вихованці гуртків активно долучились до заготівлі кормів для птахів та підгодівлі їх упродовж зимового періоду.

На конкурс годівничок „Їдальня для птахів” юні охоронці природи виготовили 23 годівнички із різних матеріалів різноманітних форм, також відремонтували старі годівнички.

З метою вивчення видів зимуючих птахів України та Рівненщини, юннати побували на екскурсіях у зоологічному відділі Рівненського обласного краєзнавчого музею, Рівненському міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, спостерігали за зимуючими водоплавними птахами та підгодовували їх під час екологічної подорожі до озера Басів Кут. Вони з’ясували, що в Україні нараховується 424 види птахів. Серед них 270 гніздові, з яких 138 зимуючі; 17 з’являються лише взимку, 129 спостерігаються лише у період сезонних міграцій або мають статус залітних.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар