Осіння сесія в Природничій школі учнівської молоді 2020/2021 навчального року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Осіння сесія в Природничій школі учнівської молоді 2020/2021 навчального року

Вітаємо слухачів Природничої школи учнівської молоді на осінній сесії!

Всі учасники освітнього процесу, що зареєструвалися до 13 жовтня на І курс або навчалися в ПШУМ упродовж 2019/2020 н.р. та були переведені на другий рік навчання наказом НЕНЦ № 44-o від 15.05.2020 р. Про підсумки дистанційного проведення весняної сесії Природничої школи учнівської молоді у 2019/2020 навчальному році, мають можливість розпочати або продовжити навчання за обраним напрямом.

Осіння сесія пройде дистанційно  з 20 до 23 жовтня 2020 року в чотирьох відділеннях ПШУМ: біології, хімії, флористики і фітодизайну, народних ремесел. Під час осінньої сесії передбачається ознайомлення з навчальними інформаційними матеріалами, самостійне опрацювання запропонованих авторських текстів, презентацій, фото- та відеоматеріалів, виконання тестових завдань, практичні роботи з природним матеріалом.

20 жовтня о 15.00 в режимі онлайн відбудеться урочисте відкриття осінньої сесії ПШУМ. Підключитися можна за 15 хвилин до початку відкриття за посиланням: https://meet.google.com/hpk-fhue-rko.

Зв’язок зі слухачами Школи викладачі будуть тримати через електронну пошту та інші дистанційні технології. Всі питання, які виникатимуть у слухачів, можна буде направити на електронні адреси кураторів відділень (вказані нижче), або розмістити в коментарях електронної сторінки Природничої школи учнівської молоді.

Посилання на розклади роботи відділень та навчальні матеріали будуть розміщені  на сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua/, в лівій бічній колонці, в рубриці «ПШУМ дистанційно».

Доступ до матеріалів занять буде надаватися послідовно, починаючи з 09:00 20 жовтня і до 23 жовтня. Доступ до завдань, тестів, контрольних робіт буде надаватися відповідно до розкладу занять в окремих відділеннях.

Упродовж осінньої сесії передбачається подання до Оргкомітету слухачами ІІ курсу відділення “Флористика і фітодизайн”, які не випустились на весні,  відеопрезентаційних матеріалів щодо результатів виконаних творчих завдань.

За результатами осінньої сесії слухачі І курсу будуть окремим наказом включені до складу учасників ПШУМ.

Контактні дані координатора ПШУМ та кураторів відділень:

Координатор ПШУМ – biology@nenc.gov.ua, Адріанов Віктор Леонідович, м.т. 066-3759571;

Відділення «Біологія» – vl.adrianov@gmail.comallagbez25@gmail.com, Адріанов Віктор Леонідович, Безусько Алла Герасимівна;

Відділення «Хімія» – chemistry@nenc.gov.ua, Комендантов Володимир Федорович, Теребіленко Катерина Володимирівна, м.т. 066-6413260;

Відділення «Флористика і фітодизайн» – domracheva@nenc.gov.ua, Домрачева Тетяна Василівна, м.т. 067-9230225;

Відділення «Народні ремесла» – zayceva5762@gmail.com, Федоров Валерій Євгенович, м.т. 097-2308342.

 

Поділитися