«Фокстрот» та активісти показали «ЕКОклас» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** 22 квітня - 02 травня 2024 року - проведення Всеукраїнської декади екологічної освіти (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«Фокстрот» та активісти показали «ЕКОклас»

10 колективів-фіналістів III Всеукраїнського конкурсу екологічних проектів звітували щодо власних успішних екологічних практик та отримали нагороди від організатора та партнерів. Всього ж до 3 конкурсу екологічних проектів долучилися близько мільйона українців.

17 квітня 2016 року у Києві відбулася церемонія нагородження кращих сімейних та учнівських колективів, що отримали звання «ЕКОкласна родина» та «ЕКОкласний колектив»-2016 у рамках Всеукраїнського конкурсу екологічних проектів «ЕКоклас»-2016.

На ЕКОвікенді у столичному Гольф-центрі на Оболонській набережній зібралися школярі та їх родини, а також вчителі та директори шкіл, екологічні активісти різного віку з різних куточків України, чий досвід в ощадливому ставленні до довкілля підкорив журі конкурсу екопроектів від «Фокстроту».

Цьогоріч на «ЕКОклас» було надіслано 381 проект з усіх областей України. ТОП-5 областей, з яких надійшло найбільше робіт – Запорізька, Дніпропетровська, Луганська, Миколаївська та Волинська області. Організатори отримали 287 учнівських проектів та 94 практичних кейси від родин. У «ЕКОкласі»-2016 взяли участь 20 373 учнів шкіл та вихованців гуртків, до роботи долучилися 9 092 батьків. Всього ж до 3 конкурсу екологічних проектів долучилися 811 540 мешканців України.

– Наш соціальний проект «ЕКОклас» безперервно розвивається, – повідомив В’ячеслав Поврознік, виконавчий директор торговельної мережі «Фокстрот», організатор конкурсу «ЕКОклас». – Так цього року ми не лише розширили аудиторію учасників від шкільних колективів до родин, але й запровадили гран-прі. Це головна нагорода для авторів проекту, що навчає правилам екологічної культури та відповідальності максимально широке коло українців.

Гран-прі отримали кияни – родина Санковських: тітка Ірина та племінниця Анастасія. Їх проект «Навчаємось через гру. Екологічні ігри для дітей» з удосконаленнями та рекомендаціями провідних експертів екології буде розтиражовано та розповсюджено по Україні за допомогою мережі «Фокстрот».

– Ресурсоефективність, впровадження інноваційних технологій і рішень, здоровий спосіб життя – критерії сучасного суспільства у всьому світі, – зазначив Володимир Костерін, президент міжнародного фонду “Скорочення ризиків”, партнер конкурсу «ЕКОклас». – Ініціатива компанії «Фокстрот» формує соціальний запит на екологічно чисте та безпечне життя і прищеплює підростаючому поколінню відповідальність за навколишнє середовище, свою державу.

Нагороджуючи авторів найкращих проектів титулом «ЕКОклас», організатори оголосили агітаційний ефект від роботи активістів у своїй місцевій громаді:

  • провели 51 екологічний майстер-клас для учнів молодшого шкільного віку;
  • виготовили 1286 робіт для екологічних експозицій та виставок;
  • організували 96 ЕКОвиставок;
  • провели 103 екологічних концерти та флешмоби;
  • показали 12 екоказок;
  • провели 79 екопрезентацій перед школярами та батьками;
  • розвішали 1650 агітаційних листівок, буклетів;
  • висвітлили еконовини на сторінках 241 шкільних та районних газет.
  • 38 екоколективів взяли участь у відеосюжетах для місцевого ТБ.

Крім просвітницької, учасники «ЕКОкласу» -2016 провели вражаючу роботу щодо оздоровлення довкілля, про що свідчить статистика:

  • виготовили і розвішали 1470 годівниць/шпаківень;
  • зібрали 1,2 тонн батарейок;
  • зібрали 40 тонн макулатури;
  • ліквідували 43 несанкціонованих звалища;
  • прибрали 30 км території;
  • висадили 870 кімнатних рослин;
  • упорядкували 35 екологічних стежин;
  • встановили 240 штук штучних ялинок;
  • зберегли 240 живих ялинок;
  • висадили 4600 дерев, 11 202 кущів, 15600 квітів;
  • розробили 140 клумб;
  • обладнали 38 зон відпочинку;
  • очистили 15 джерел.

– «ЕКОклас» – надзвичайно корисний проект для усіх: довкілля, громади, для дитини та родини, для шкільного колективу, – зауважила на церемонії нагородження директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна, партнер «ЕКОкласу». – Ми раді, що долучилися до реалізації «ЕКОкласу», дякую компанії «Фокстрот», колегам з НЕНЦ МОН України за ідею та реалізацію.

– Проект «ЕКОклас» компанії  «Фокстрот» – це блискучий приклад того як компанія робить внесок у покращення обізнаності українців щодо екологічної ситуації в країні та підвищення екологічної свідомості громадян, – вважає директор НЕНЦ МОН України, доктор педагогічних наук, професор  Володимир Вербицький.

Під час свята для гостей заходу була організована б’юті-зона, майстер-класи, гонки, ляльковий театр, аквагрім та наукові трюки. Всіх учасників церемонії нагородження очікували призи, ЕКОігри та конкурси, виступ відомої співачки Лілу, фотосесія учасників із зіркою та святковий торт!

Дізнатися більше про переможців III конкурсу «ЕКОклас» та їхні проекти можна тут: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-pr/1279

IMG_2664

IMG_2719

IMG_2724

IMG_2732

IMG_2748

IMG_2823

IMG_2826

IMG_2870

IMG_2875

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар