Зимовий майданчик 2018 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) 16-18 квітня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (очно) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Зимовий майданчик 2018

Найкращий час для всіх учнів – це канікули! Ну а зимові або, точніше, новорічні канікули наповнені не лише відпочинком, але й радісним передчуттям свята. Виховаці гуртків комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом зі своїми керівниками провели цей час активно, різноманітно та з користю.

Конкурс «Загадковий світ природи», який організувала керівник гуртка Хандусь А. В., дозволив привернути увагу юннатів на птахів нашого регіону. Учні вчилися розрізнювати птахів за зовнішніми ознаками, голосами; розгадували ребуси, кросворди; вивчали прислів’я та приказки, переглядали науковий відеофільм про їх життя.

Практичною роботою вихованців у теплиці Центру під керівництвом Усової Н. В. було закладено дослід «Вигонка цибулинних до певного строку». Діти ознайомилися з правилами висадки та висадили у вазони цибулини тюльпанів, крокусів та нарцисів для отримання квітів до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

4 січня 2018 року було проведено чергове засідання дитячого екологічного Парламенту Центру. На засіданні обговорювались організаційні питання та планування роботи дитячої спілки у другому півріччі. Діти ділилися своїми думками та пропозиціями.

Під час зимових канікул гуртківці та гості Центру стали учасниками майстер-класів по виготовленню Різдвяних Ангелочків та «Сніжного квілінгу», які проводили керівники гуртків Коваленко І. В. та Альонова І. М. За допомогою різних матеріалів діти виготовляли Ангелочків, потім давали їм імена. Вивчаючи техніку квілінг діти за допомогою паперових стрічок виготовляли сніжинки. Було прийнято рішення передати ці поробки разом з листівками та малюнками воїнам до зони АТО.

Вихованці Центру стали учасниками засідання Екоклубу під керівництвом дитячого Парламенту «Знай, люби, бережи!». Діти познайомилися з представниками флори і фауни Херсонщини, які занесені до Червоної книги України, до Червоного списку Херсонської області, грали в настольні ігри «Еківокі», «Подорожуємо Карпатами» та показали імпровізований міні-постанову «Пригоди у далекому королівстві».

Пізнавальною та цікавою стала екскурсія до Музею природи при Херсонському обласному краєзнавчому музеї, який організувала керівник гуртка Валікова О. В. Юннати стали учасниками заняття-майстер-класу «Мешканці Чорного моря» та екскурсії по експозиціям музею. Учні розвинули свої знання про Чорне море, виготовили фігурки мишей з мушлів рапану, навчилися правильно споживати чорноморські мідії. Під час екскурсії діти побачили скелет блакитного кита, колекцію африканських цихлід у акваріумах, відділ інсектології та тварин різних широт.

Ігрова спортивна програма «До нас прийшла зима», яку провела керівник гуртка Пирожок Т. О., надала високий запал енергії вихованцям під час зимових канікул. Учні грали в рухливі ігри, змагалися один з одним та виготовляли прикрасу для ялинки.

Загалом під час зимових канікул КЗ «ЦЕНТУМ»ХОР було організовано 25 заходів, які охопили 48 юннатів.

 

 

Альонова І. М.,

культорганізатор

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар