Зимовий майданчик 2018 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Зимовий майданчик 2018

Найкращий час для всіх учнів – це канікули! Ну а зимові або, точніше, новорічні канікули наповнені не лише відпочинком, але й радісним передчуттям свята. Виховаці гуртків комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом зі своїми керівниками провели цей час активно, різноманітно та з користю.

Конкурс «Загадковий світ природи», який організувала керівник гуртка Хандусь А. В., дозволив привернути увагу юннатів на птахів нашого регіону. Учні вчилися розрізнювати птахів за зовнішніми ознаками, голосами; розгадували ребуси, кросворди; вивчали прислів’я та приказки, переглядали науковий відеофільм про їх життя.

Практичною роботою вихованців у теплиці Центру під керівництвом Усової Н. В. було закладено дослід «Вигонка цибулинних до певного строку». Діти ознайомилися з правилами висадки та висадили у вазони цибулини тюльпанів, крокусів та нарцисів для отримання квітів до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

4 січня 2018 року було проведено чергове засідання дитячого екологічного Парламенту Центру. На засіданні обговорювались організаційні питання та планування роботи дитячої спілки у другому півріччі. Діти ділилися своїми думками та пропозиціями.

Під час зимових канікул гуртківці та гості Центру стали учасниками майстер-класів по виготовленню Різдвяних Ангелочків та «Сніжного квілінгу», які проводили керівники гуртків Коваленко І. В. та Альонова І. М. За допомогою різних матеріалів діти виготовляли Ангелочків, потім давали їм імена. Вивчаючи техніку квілінг діти за допомогою паперових стрічок виготовляли сніжинки. Було прийнято рішення передати ці поробки разом з листівками та малюнками воїнам до зони АТО.

Вихованці Центру стали учасниками засідання Екоклубу під керівництвом дитячого Парламенту «Знай, люби, бережи!». Діти познайомилися з представниками флори і фауни Херсонщини, які занесені до Червоної книги України, до Червоного списку Херсонської області, грали в настольні ігри «Еківокі», «Подорожуємо Карпатами» та показали імпровізований міні-постанову «Пригоди у далекому королівстві».

Пізнавальною та цікавою стала екскурсія до Музею природи при Херсонському обласному краєзнавчому музеї, який організувала керівник гуртка Валікова О. В. Юннати стали учасниками заняття-майстер-класу «Мешканці Чорного моря» та екскурсії по експозиціям музею. Учні розвинули свої знання про Чорне море, виготовили фігурки мишей з мушлів рапану, навчилися правильно споживати чорноморські мідії. Під час екскурсії діти побачили скелет блакитного кита, колекцію африканських цихлід у акваріумах, відділ інсектології та тварин різних широт.

Ігрова спортивна програма «До нас прийшла зима», яку провела керівник гуртка Пирожок Т. О., надала високий запал енергії вихованцям під час зимових канікул. Учні грали в рухливі ігри, змагалися один з одним та виготовляли прикрасу для ялинки.

Загалом під час зимових канікул КЗ «ЦЕНТУМ»ХОР було організовано 25 заходів, які охопили 48 юннатів.

 

 

Альонова І. М.,

культорганізатор

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар