Відповідно до плану роботи комунального закладу ,,Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2018 рік, з метою підвищення ефективності та якості дослідницької роботи з рослинами закритого ґрунту в закладах загальної середньої та позашкільної освіти 21 лютого 2018 року на базі комунального закладу ,,Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар на тему: „Організація дослідницько-експериментальної роботи з рослинами захищеного ґрунту”.
В заході взяли участь 28 вчителів та керівників гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти з Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Костопільського, Млинівського, Острозького, Рокитнівського, Сарненського районів та міста Рівне.
З вітальним словом до учасників семінару звернувся Воробей Володимир Федорович, директор комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.
З особливостями органічного землеробства учасників семінару ознайомив Карбушев Юрій Олександрович, організатор клубу органічного землеробства в місті Рівне. Білан Іванна Іванівна, завідувач відділом фітосанітарного аналізу Державної установи „Рівненська фітосанітарна лабораторія”, розповіла про характеристику, способи поширення, симптоми ураження та строки обстеження на виявлення карантинних та некарантинних шкідників, хвороб культур захищеного ґрунту, а також про основні фітосанітарні заходи.
Мороз Євдокія Павлівна, методист комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ознайомила з особливостями організації дослідницько-експериментальної роботи біолого-екологічного напряму в закладах освіти, а також з правилами оформлення робіт з навчального дослідництва. Бобровська Валентина Василівна, завідувач відділу біології та сільського господарства, розповіла про впровадження сучасних екологічно безпечних технологій вирощування сільськогосподарських рослин захищеного ґрунту в теплицях Станції юннатів.
З особливостями організації дослідницької роботи з кімнатними рослинами під час екскурсії до квіткової теплиці присутніх ознайомила Катюха Валентина Василівна, завідувач відділу екології та квітництва. Власик Алла Миколаївна, завідувач відділу біології та сільського господарства, в овочевій теплиці розповіла про вирощування розсади помідорів та перцю, селери, базиліку, салату, руколи, цибулі на зелене перо, петрушки, баклажанів в умовах тепличного комплексу.
На завершення семінару під час круглого столу учасники семінару мали змогу обмінятися враженнями, поставити запитання організаторам заходу та запрошеним гостям.