Улітку в ЗОЕНЦ теж вирує життя з цікавими навчально-польовими практиками та екскурсіями | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 08-10 листопада 2022 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (дистанційно) *** до 15 листопада 2022 року - подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2023»(заочно) *** 23-24 листопада 2022 року - Всеукраїнський форум учнівської молоді «Кращі практики природознавців» (дистанційно) *** до 30 листопада 2022 року триває Всеукраїнська акція «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2022 року триває Науково-освітній проєкт: «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» (заочно) *** до 1 грудня 2022 року триває надсилання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків» (заочно) *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Улітку в ЗОЕНЦ теж вирує життя з цікавими навчально-польовими практиками та екскурсіями

Днями в Закарпатський екоцентр завітали вихованці медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя». Територією  закладу педагоги екоцентру для дітей з інвалідністю провели навчально-пізнавальну екскурсію.

Безпосередньо в приміщенні екоцентру діти відвідали куток живої природи, де із захопленням спостерігали за тваринками, а зовсім безневинних і безпечних представників фауни могли і погладити, зокрема морських свинок.

Також безліч позитивний емоцій викликали у дітей і відвідини пташника вольєрного типу. Тут вихованці «Дороги життя» з цікавістю спостерігали за декоративними курочками, фазанами, яскравим красенем-павичем, качечками – каюгами та гусьми угорської породи. Діти залюбки годували мешканців вольєрів травичкою. Сподобався  маленьким гостям і учнівський дендропарк з незвичними рослинами. Також спостерігали за черепахами, які живуть у тутешній водоймі з жовтими глечиками.

Завітали гості в зелений клас. Тут саме проходила навчально-польова практика гуртка «Юні друзі природи». Проводили заняття завідувачі відділів Алла Самойлова, Ольга Величканич та керівники гуртків Мирослава Копча, Гання Андрусь .

Кожен з гуртківців мав свій міні-проект: «заселяв» острів, який постраждав від виверження вулкану, рослинами і тваринами. Островом слугував клаптик паперу. Це вже було друге ігрове заняття.

На першому, попередньому, юні друзі природи відгадували флору і фауну Закарпаття. За правильні відповіді діти отримували частинку речення, яке згодом складали і оформляли. А потім розпочали роботу над власними проектами. Спочатку самі виготовили вулкани із солоного тіста. І не просто вулкани, а з вилитою магмою. Діти з інвалідністю розглядали макети вулканів і  допомагали ревіталізувати (повернути життя) острови.

діти з Дороги життя в ЗОЕНЦ

діти з Дороги життя в ЗОЕНЦ

діти з Дороги життя спілкуються в кутку живої природи

Екскурсія пройшла змістовно і захоплююче.

 

Людмила БОКІЙ,

завідувач відділу інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар