«Школа в природі» – освітня платформа для сталого розвитку | Національний еколого-натуралістичний центр 28-30 листопада - Екологічний тренінг «Моніторингові дослідження стану ґрунтів» *** 30 листопада – 1 грудня - Збір ліги тренерів з національно-патріотичного виховання в рамках IV Форуму українських патріотичних справ “Ми - Українці” *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


«Школа в природі» – освітня платформа для сталого розвитку

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України створив освітній простір для учнівської молоді міста Києва – «Школа в природі».

«Школа в природі» – це інноваційна форма роботи для креативної, конкурентоспроможної молоді, яка впроваджується з метою формування екологічної культури і світогляду засобами формальної та неформальної освіти. Основна ідея школи – екологічна освіта як інструмент соціалізації підлітка, його адаптації до життя в урбанізованому середовищі.

Освітня платформа «Школа в природі» створена на зламі стереотипів про навчання сучасного підростаючого покоління. Вона розрахована на 4 роки навчання. Учні 8-11 класів, впродовж чотирьох років, навчаються за навчальними програмами, рекомендованими МОН України. Освітній процес відбувається на базі НЕНЦ, а саме: в дендрологічному парку місцевого значення «Юннатівський», декоративно-квітковому комплексі «Зимовий сад», аквакомплексі, Народному музеї хліба, Школі народних ремесел, на тваринницькій фермі, метеорологічному майданчику, навчально-дослідних земельних ділянках.

Фундаментом освітньої платформи «Школа в природі» є компетентнісний підхід в екологічній освіті. В освітньому процесі наші педагоги використовують інноваційні та інтерактивні методи навчання (кейс-метод, тренінгові вправи, мозкова атака, ситуаційний аналіз, мікрофон, аналіз дилеми). Екологічна наука в «Школі в природі» реалізується через низку предметів: екологія душі, громадянське виховання, культура, економіка знань, біоетика, урбоекологія.

Наші випускники отримують не тільки сертифікати, а й безцінний життєвий досвід розв’язання екологічних проблем та підвищення рівня якості життя.

Завантажити (FS.pdf, 66KB)

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар