«Школа в природі» – освітня платформа для сталого розвитку | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«Школа в природі» – освітня платформа для сталого розвитку

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України створив освітній простір для учнівської молоді міста Києва – «Школа в природі».

«Школа в природі» – це інноваційна форма роботи для креативної, конкурентоспроможної молоді, яка впроваджується з метою формування екологічної культури і світогляду засобами формальної та неформальної освіти. Основна ідея школи – екологічна освіта як інструмент соціалізації підлітка, його адаптації до життя в урбанізованому середовищі.

Освітня платформа «Школа в природі» створена на зламі стереотипів про навчання сучасного підростаючого покоління. Вона розрахована на 4 роки навчання. Учні 8-11 класів, впродовж чотирьох років, навчаються за навчальними програмами, рекомендованими МОН України. Освітній процес відбувається на базі НЕНЦ, а саме: в дендрологічному парку місцевого значення «Юннатівський», декоративно-квітковому комплексі «Зимовий сад», аквакомплексі, Народному музеї хліба, Школі народних ремесел, на тваринницькій фермі, метеорологічному майданчику, навчально-дослідних земельних ділянках.

Фундаментом освітньої платформи «Школа в природі» є компетентнісний підхід в екологічній освіті. В освітньому процесі наші педагоги використовують інноваційні та інтерактивні методи навчання (кейс-метод, тренінгові вправи, мозкова атака, ситуаційний аналіз, мікрофон, аналіз дилеми). Екологічна наука в «Школі в природі» реалізується через низку предметів: екологія душі, громадянське виховання, культура, економіка знань, біоетика, урбоекологія.

Наші випускники отримують не тільки сертифікати, а й безцінний життєвий досвід розв’язання екологічних проблем та підвищення рівня якості життя.

Завантажити (FS.pdf, 66KB)

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet