У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшла дитячо-юнацька еколого-патріотична гра „Паросток” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 3-5 жовтня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення фіналу буде додаткове повідомлення) *** 4-6 жовтня 2022 року - Всеукраїнський зліт учнівських лісництв (онлайн) *** 10-12 жовтня 2022 року - Всеукраїнський дитячий фестиваль “Україна – сад” *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) *** 18-20 жовтня 2022 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» *** 18-20 жовтня 2022 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань *** 18-20 жовтня 2022 року - Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» *** 01-04 листопада 2022 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2022/2023 навчальному році *** 08-10 листопада 2022 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** до 15 листопада 2022 року - подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2023»(заочно) *** 23-24 листопада 2022 року - Всеукраїнський форум учнівської молоді «Кращі практики природознавців» *** до 30 листопада 2022 року триває Всеукраїнська акція «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2022 року триває Науково-освітній проєкт: «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» (заочно) *** до 1 грудня 2022 року триває надсилання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків» (заочно) *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшла дитячо-юнацька еколого-патріотична гра „Паросток”

30 жовтня 2018 року у комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшла дитячо-юнацька еколого-патріотична гра „Паросток” під гаслом „Ми паросток плекаємо і усіх закликаємо”.

Після відкриття та оголошення умов та правил гри дітей було поділено на три команди, вручено маршрутні листи, в яких було вказано етапи проходження модулів конкурсу. Діти мали зібрати символічні ключі з ключовими словами зашифрованого гасла.

Патріотичний модуль „Рослини-символи України” включав ознайомлення учасників гри не тільки з лікарськими властивостями рослин – символів України, але й майстер-клас „Виготовлення маків та волошок з тканини”. Діти виготовили квіти, які в кінці гри вплели у символічний вінок єдності, краси та величі українського народу.

Тварин-символів України юннати вивчали на зоологічному модулі та контактно спілкувались з мешканцями  живого куточка Станції.

Як визначати сторони горизонту, як працювати з компасом та які ж секрети метеорологічних спостережень? Саме на ці питання знайшли відповіді юннати, відвідавши модуль метеорологічний „Природа і погода”, на якому вони могли практично визначити сторони горизонту та закріпити свої знання, відповівши на запитання вікторини.

Метою дендрологічного модуля „Зелена естафета” – проінформувати учасників про етапи висаджування дерев та кущів, після чого вони мали продемонструвати на практиці, як висаджувати рослини. В результаті учасники заходу заклали спіреєву алею на навчально-дослідній земельній ділянці.

Майстер-клас „Виготовлення оберегів” захопив конкурсантів під час екологічного модуля „Екотворчість”. Діти довідались про лікувальні властивості верби, значення оберегів та майстрували подарунки власноруч. Виготовлені обереги будуть представлені на благодійному ярмарку.

У станційній світлиці „Берегиня” учасники гри  познайомились з предметами старовини, після чого мали назвати знаряддя праці українців, які є у Світлиці та розповісти про їх використання у побуті. Кожна команда отримала інформацію про символи українського рушника та взяла участь у колективній творчій справі „Україна вишивана” на етнографічному модулі, оздобивши паперовий рушник аплікаціями у різному стилі, який продемонстрували у кінцевій частині гри.

Після підведення підсумків гри кожна команда отримала призове місце за кількістю балів та за швидкість проходження усіх етапів гри. Усім юним натуралістам було вручено сертифікати учасника гри „Паросток” та заохочувальні призи, які виготовили вихованці та керівники гуртків „Екологічний театр” та „Юні голубівники”.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар