Незабутня подорож юннатів Закарпаттям | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


Незабутня подорож юннатів Закарпаттям

Минулої п’ятниці у рамках заходів з відзначення 100–річчя позашкілля України, подальшої реалізації Концепції екологічної освіти, вивчення фауни, флори, різних екосистем (біотопів), проведення еколого-краєзнавчих досліджень в природі, вихованці Закарпатського екоцентру відвідали Чинадієвський замок, романтичну графську резиденцію на мінеральних водах в селі Карпати та парк Шенборна – перлину європейського паркового мистецтва нашого краю.

Тут, в парку, мали змогу погодувати породистих вороних та поспілкуватись з ними.

Також поспостерігали за фореллю в рибному господарстві і, звичайно, помилувались барвами осені, яка не поскупилася і старанно розфарбувала навколишню природу в жовто-багряні кольори.

Крім того, не оминули “Квітку полонини”, що на Свявщині, з бюветом і золотими рибками. А ще у вольєрах побачили незвичного білого павича та декоративних пухнастих курочок із чорними мордочками.

Залюбки фотографувались поблизу штучного озера з лебедями та «погладили» по спині динозавра.

Завершилась пізнавальна подорож в Перечині поблизу, чи не єдиного в Європі, пам`ятника легендарному Закарпатському листоноші Федору Фекеті та послухали про нього цікаву історію, якою поділилась завідувач відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ. Жив листоноша двісті років тому, щодня у справах долав близько 60 кілометрів.

Завершуючи екскурсію, юні мандрівники із захопленням та з хорошим настроєм повертались додому.

Людмила Бокій,

Завідувач відділу інформаційно-методичної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet