Квітку свободи та ланцюжок гідності створили вихованці НЕНЦ на честь Дня гідності та свободи | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Квітку свободи та ланцюжок гідності створили вихованці НЕНЦ на честь Дня гідності та свободи

До п’ятої річниці Революції гідності та Всесвітнього дня гідності у Національному еколого-натуралістичному центрі пройшов захід-дискусія «Цінність у дії!».

Свято відзначається щороку згідно з указом Президента від 13 листопада 2015 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Захід почався з перегляду відеоролика, який нагадав юним екологам про перебіг подій того часу в Києві та в Україні.

«Що таке гідність?», «що таке свобода?» з’ясовували гуртківці у жаркому диспуті. Висловлювання великих мислителів світу про свободу допомогли їм «виростити» «квітку свободи». За допомогою асоціацій діти створили «ланцюжок гідності».

Перегляд історій гідності інших людей надихнув учасників заходу на розповідь про свої особисті історії гідності.

Тож діти для себе з’ясували, що цінність в особистісному розвитку, в цінуванні власних прав та свобод. Бути вільним та мати почуття гідності – означає не перекладати відповідальність за своє життя на когось. Лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін. Посягання на гідність – ось що має турбувати по-справжньому.

Проведення таких заходів сприяє вихованню нового соціально свідомого покоління з почуттям власної значимості.

Як сьогодні будуть виховані діти – таким завтра буде майбутнє України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар