УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ УКРАЇНИ ВИБОРОЛА 14 МЕДАЛЕЙ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОЕКТІВ INFOMATRIX – 2019 | Національний еколого-натуралістичний центр Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** 10-12 грудня - навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об'єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 12-13 грудня - узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2019 р. *** 13 грудня - колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** до 15 грудня - подання науково-дослідницьких робіт на заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" *** до 15 грудня - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** до 16 грудня - реєстрація учасників Зимової школи з програмування та інформаційних технологій *** до 20 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів *** 23 грудня - форум освітян "Флагмани освіти України" *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський заочний конкурс-огляд позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» (заочно)


УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ УКРАЇНИ ВИБОРОЛА 14 МЕДАЛЕЙ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОЕКТІВ INFOMATRIX – 2019

Українська команда, яку представляли 15 здобувачів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, виборола 3 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів “INFOMATRIX – 2019”. Свою компетентність, результати реалізації практичних проектів в галузі інформатики та інформаційних технологій представляли 785 учасників 347 проектів з 36 країн світу. Конкурс проходив у м. Бухаресті (Румунія) з 20-24 квітня 2019 року.

Учасники змагалися в кількох номінаціях. Серед них – програмування, апаратне управління, комп’ютерне мистецтво, короткометражний фільм та різні напрямки робототехніки. Журі конкурсу приділяло значну уваги завершеності роботи та її практичній реалізації, застосуванні у повсякденному житті та проектах які мають високе соціальне значення.
За результатами змагань українська команда здобула такі перемоги:

«ЗОЛОТА МЕДАЛЬ»

Категорія «Апаратне управління»:

  • Лисін Сергій Сергійович, учень 10 класу Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» м. Києва, з авторською розробкою “Автономний робот-помічник із голосовим керуванням”.

Категорія «Короткометражний фільм»:

  • Федоров Олександр Володимирович, учень 11 класу Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, з авторською розробкою «Page of my life».

Категорія «Комп’ютерне мистецтво»:

  • Новицька Світлана Олегівна, учениця 9 класу Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, з авторською розробкою «Визволення Енверії».

«СРІБНА МЕДАЛЬ»

Категорія «Програмування»:

  • Мойсеєнко Леонтій Олегович, курсант ІІ курсу Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», слухач КПНЗ Київська Мала академія наук відділення «Київ-Столиця», з авторською розробкою «Virtual Platform “Renewable Energy Systems”».
  • Пазич Артем Юрійович, учень 10 класу Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті, з авторською розробкою «Дослідження згорткової нейронної мережі для розпізнавання рукописних цифр».

Категорія «Апаратне управління»:

  • Бєлоус Олег Геннадійович, учень 10 класу Херсонського фізикотехнічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, з авторською розробкою «SmartPlantGrowing».

Категорія «Комп’ютерне мистецтво»:

  • Кириллова Софія Кирилівна, учениця 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, з авторською розробкою «Залежність від гаджетів».

«БРОНЗОВА МЕДАЛЬ»

Категорія «Робототехніка – Drone race»:

  • Грицюк Павло Олегович, курсант ІІ курсу Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», слухач КПНЗ Київська Мала академія наук відділення «Київ-Столиця», з авторською розробкою «DRONE-1».

Категорія «Короткометражний фільм»:

  • Бобро Олексій Романович, курсант ІІ курсу Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», слухач КПНЗ Київська Мала академія наук відділення «Київ-Столиця», з авторською розробкою «Розмальований».
  • Дятлов Максим Олексійович, учень ІІ курсу Маріупольського вищого металургійного професійного училища Донецької області, з авторською розробкою «Нездійснена мрія».

Категорія «Програмування»:

  • Дунаєнко Данило Олександрович, учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, з авторською розробкою «Пошук колориметричних барицентрів».

Категорія «Апаратне управління»:

  • Чепур Матвій Сергійович, учень 8 класу Комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97 імені П.І. Шкідченка” Дніпровської міської ради, з авторською розробкою «Plotter».

Категорія «Комп’ютерне мистецтво»:

  • Золотарьова Марина Ігорівна, учениця 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, з авторською розробкою «Анатомія кохання».
  • Кривда Маргарита Володимирівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 40 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області, з авторською розробкою «Зелена легенда кохання».

 

Крім того, Україна знову представила проект у категорії “Line Follower”. У цій номінації виступав курсант ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”, слухач КПНЗ Київська Мала академія наук відділення «Київ-Столиця» Родіонов Андрій Анатолійович.

Цього річ команда від України в десяте представляла свої проекти у зазначеному конкурсі та продемонстрували найвищій рівень та результативність за історію своєї участі.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар