У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю» *** 20 серпня 2020 року об 11:00 - педагогічне засідання «Позашкілля – вибір майбутнього» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» *** 9 вересня 2020 року пройде п'ята онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва ***


У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства

З 25 до 29 листопада з метою розвитку інтересу до галузі сільського господарства у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Тиждень сільського господарства.

Педагоги Центру з раннього віку залучають дітей до практичної діяльності, знайомлять з хліборобськими професіями, виховують любов до рідної землі. Адже головне завдання – створення умов для творчої самореалізації і професійного самовизначення вихованців.

Вихованці закладу відвідали Полтавську державну аграрну академію з метою ознайомлення з різноманітністю сільськогосподарських тварин.

Вихованці гуртка ,,Чарівний світ природи” (керівник Боєва А.М.) 28 листопада на базі СНВК № 26 (група ,,Капітошка”) та Полтавського закладу дошкільної освіти № 72 (група ,,Проліска”) стали учасниками виховного заходу ,,Овочі – джерело вітамінів”, під час якого розширили та поглибили знання про овочі і фрукти, навчилися класифікувати, виділяти суттєві ознаки.

На базі Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів ,,Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” імені Софії Русової Полтавської обласної ради вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) брали участь у вікторині ,,Значення тварин у природі і житті людини”. Діти відгадували загадки, розгадували метаграми, дізналися багато нового та цікавого про тварин.

Для вихованців гуртка ,,Юні рослинники”, що працює на базі цього ж закладу, проведено КВК ,,Хліборобські професії”. Діти ознайомилися з аграрними професіями, дослідили, як хліб потрапив на стіл.

Вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) 26 листопада провели Свято осені. Під заходу діти стали учасниками вікторини, мали можливість розкрити свої таланти.

До свята Врожаю долучилися вихованці гуртка ,,Юні рослинники” (керівники Велика Я.О., Рись О.О.), де показали багатство, щедрість осінньої пори, яскраву красу осінніх барв.

До тижня сільського господарства вихованці гуртка ,,Барви природи” (керівник Марченко О.В.) провели гру-змагання ,,Хто більше знає”, під час якої узагальнили та систематизували знання про овочі та фрукти.

Змістовні заходи також проведено для вихованців гуртків ,,Цікавий світ акваріума”, ,,Чарівний світ природи” (керівник Петренко В. Ю.).

Філії центру також активно долучилися до проведення тижня сільського господарства. Для вихованців гуртка ,,Квіткова фантазія” Кобеляцької філії (керівник Глинська М.Г.) проведено вікторину ,,У світі сільського господарства”, у ході якої діти ознайомилися із сільськогосподарськими професіями.

Вихованці гуртка ,,Юні екологи” Решетилівської філії (керівник Деркач Т.В.) на занятті виготовили модульну сільськогосподарську техніку.

Вихованці гуртка ,,Чарівна голка” філії ПОЕНЦУМ у Полтавському районі (керівник Краснікова Н.І.) взяли участь у конкурсі плакатів ,,Тарілка здорового харчування”. Вони популяризували здоровий спосіб харчування, важливість вживання овочів та фруктів, поглибили знання про корисні і некорисні продукти.

Під час проведення тижня сільського господарства юннати відчули себе справжніми господарями рідної землі, мали змогу сформувати ціннісне ставлення до аграрних професій, усвідомити поважне ставлення до хліба та хліборобської праці.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар