У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства

З 25 до 29 листопада з метою розвитку інтересу до галузі сільського господарства у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Тиждень сільського господарства.

Педагоги Центру з раннього віку залучають дітей до практичної діяльності, знайомлять з хліборобськими професіями, виховують любов до рідної землі. Адже головне завдання – створення умов для творчої самореалізації і професійного самовизначення вихованців.

Вихованці закладу відвідали Полтавську державну аграрну академію з метою ознайомлення з різноманітністю сільськогосподарських тварин.

Вихованці гуртка ,,Чарівний світ природи” (керівник Боєва А.М.) 28 листопада на базі СНВК № 26 (група ,,Капітошка”) та Полтавського закладу дошкільної освіти № 72 (група ,,Проліска”) стали учасниками виховного заходу ,,Овочі – джерело вітамінів”, під час якого розширили та поглибили знання про овочі і фрукти, навчилися класифікувати, виділяти суттєві ознаки.

На базі Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів ,,Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” імені Софії Русової Полтавської обласної ради вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) брали участь у вікторині ,,Значення тварин у природі і житті людини”. Діти відгадували загадки, розгадували метаграми, дізналися багато нового та цікавого про тварин.

Для вихованців гуртка ,,Юні рослинники”, що працює на базі цього ж закладу, проведено КВК ,,Хліборобські професії”. Діти ознайомилися з аграрними професіями, дослідили, як хліб потрапив на стіл.

Вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) 26 листопада провели Свято осені. Під заходу діти стали учасниками вікторини, мали можливість розкрити свої таланти.

До свята Врожаю долучилися вихованці гуртка ,,Юні рослинники” (керівники Велика Я.О., Рись О.О.), де показали багатство, щедрість осінньої пори, яскраву красу осінніх барв.

До тижня сільського господарства вихованці гуртка ,,Барви природи” (керівник Марченко О.В.) провели гру-змагання ,,Хто більше знає”, під час якої узагальнили та систематизували знання про овочі та фрукти.

Змістовні заходи також проведено для вихованців гуртків ,,Цікавий світ акваріума”, ,,Чарівний світ природи” (керівник Петренко В. Ю.).

Філії центру також активно долучилися до проведення тижня сільського господарства. Для вихованців гуртка ,,Квіткова фантазія” Кобеляцької філії (керівник Глинська М.Г.) проведено вікторину ,,У світі сільського господарства”, у ході якої діти ознайомилися із сільськогосподарськими професіями.

Вихованці гуртка ,,Юні екологи” Решетилівської філії (керівник Деркач Т.В.) на занятті виготовили модульну сільськогосподарську техніку.

Вихованці гуртка ,,Чарівна голка” філії ПОЕНЦУМ у Полтавському районі (керівник Краснікова Н.І.) взяли участь у конкурсі плакатів ,,Тарілка здорового харчування”. Вони популяризували здоровий спосіб харчування, важливість вживання овочів та фруктів, поглибили знання про корисні і некорисні продукти.

Під час проведення тижня сільського господарства юннати відчули себе справжніми господарями рідної землі, мали змогу сформувати ціннісне ставлення до аграрних професій, усвідомити поважне ставлення до хліба та хліборобської праці.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet