У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства | Національний еколого-натуралістичний центр Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів *** 10-11 грудня Міжнародна науково-практична конференція «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства *** 10-12 грудня - навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об'єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 12-13 грудня - узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2019 р. *** 13 грудня - колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** до 15 грудня - подання науково-дослідницьких робіт на заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" *** до 15 грудня - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** до 16 грудня - реєстрація учасників Зимової школи з програмування та інформаційних технологій *** до 20 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів *** 23 грудня - форум освітян "Флагмани освіти України" *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський заочний конкурс-огляд позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» (заочно)


У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства

З 25 до 29 листопада з метою розвитку інтересу до галузі сільського господарства у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Тиждень сільського господарства.

Педагоги Центру з раннього віку залучають дітей до практичної діяльності, знайомлять з хліборобськими професіями, виховують любов до рідної землі. Адже головне завдання – створення умов для творчої самореалізації і професійного самовизначення вихованців.

Вихованці закладу відвідали Полтавську державну аграрну академію з метою ознайомлення з різноманітністю сільськогосподарських тварин.

Вихованці гуртка ,,Чарівний світ природи” (керівник Боєва А.М.) 28 листопада на базі СНВК № 26 (група ,,Капітошка”) та Полтавського закладу дошкільної освіти № 72 (група ,,Проліска”) стали учасниками виховного заходу ,,Овочі – джерело вітамінів”, під час якого розширили та поглибили знання про овочі і фрукти, навчилися класифікувати, виділяти суттєві ознаки.

На базі Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів ,,Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” імені Софії Русової Полтавської обласної ради вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) брали участь у вікторині ,,Значення тварин у природі і житті людини”. Діти відгадували загадки, розгадували метаграми, дізналися багато нового та цікавого про тварин.

Для вихованців гуртка ,,Юні рослинники”, що працює на базі цього ж закладу, проведено КВК ,,Хліборобські професії”. Діти ознайомилися з аграрними професіями, дослідили, як хліб потрапив на стіл.

Вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) 26 листопада провели Свято осені. Під заходу діти стали учасниками вікторини, мали можливість розкрити свої таланти.

До свята Врожаю долучилися вихованці гуртка ,,Юні рослинники” (керівники Велика Я.О., Рись О.О.), де показали багатство, щедрість осінньої пори, яскраву красу осінніх барв.

До тижня сільського господарства вихованці гуртка ,,Барви природи” (керівник Марченко О.В.) провели гру-змагання ,,Хто більше знає”, під час якої узагальнили та систематизували знання про овочі та фрукти.

Змістовні заходи також проведено для вихованців гуртків ,,Цікавий світ акваріума”, ,,Чарівний світ природи” (керівник Петренко В. Ю.).

Філії центру також активно долучилися до проведення тижня сільського господарства. Для вихованців гуртка ,,Квіткова фантазія” Кобеляцької філії (керівник Глинська М.Г.) проведено вікторину ,,У світі сільського господарства”, у ході якої діти ознайомилися із сільськогосподарськими професіями.

Вихованці гуртка ,,Юні екологи” Решетилівської філії (керівник Деркач Т.В.) на занятті виготовили модульну сільськогосподарську техніку.

Вихованці гуртка ,,Чарівна голка” філії ПОЕНЦУМ у Полтавському районі (керівник Краснікова Н.І.) взяли участь у конкурсі плакатів ,,Тарілка здорового харчування”. Вони популяризували здоровий спосіб харчування, важливість вживання овочів та фруктів, поглибили знання про корисні і некорисні продукти.

Під час проведення тижня сільського господарства юннати відчули себе справжніми господарями рідної землі, мали змогу сформувати ціннісне ставлення до аграрних професій, усвідомити поважне ставлення до хліба та хліборобської праці.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар