Відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом

Вихованці гуртка “Дендрологія з основами озеленення” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю. Ф.), учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г. О. Сазанська) 03 грудня 2019 року провели захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Синдром набутого імунодефіциту (СНІД) – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли в ХХ сторіччі. Слабка поінформованість людей про шляхи передачі інфекції – це основна причина високих темпів поширення хвороби.

Гуртківці ознайомились з сучасним станом захворювання на СНІД на планеті та в Україні, основними шляхами передачі вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), стадіями розвитку хвороби.

Гуртківці працювали в групах, парах, опановуючи важливу інформацію про ВІЛ, СНІД.

Вихованці були поінформовані про сумну статистику розповсюдження ВІЛ та основні шляхи інфікування підлітків.

Юннати активно долучилися до інтерактивних вправ, які в ігровій формі дозволили глибше усвідомити надану інформацію.

Кожен з учасників заходу отримав пам’ятку простих правил безпеки, що дозволять на 100% захистити себе від зараження на ВІЛ.

Виконуємо ігрові завдання

Працюємо в групах

Керівник гуртка “Дендрологія з основами озеленення” КЗО “ОЕНЦДУМ” ДОР Кривуля І. Г.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet