Обласний семінар для шкільних лісництв Черкащини | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


Обласний семінар для шкільних лісництв Черкащини

КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» 10 січня ц.р. провів спільний обласний семінар для керівників та вихованців шкільних лісництв за темою «Збереження лісів».

З вітальним словом звернулася директор Центру Людмила Давиденко, яка привітала присутніх з Новорічними святами та розповіла про тісну співпрацю закладу з Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, побажала плідної праці на семінарі.

Валентин Швець, начальник відділу лісового господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства зазначив, що на Черкащині діє 13 шкільних лісництв та подякував усім освітянам, які  працюють над таким важливим напрямком, як збереження природи та розвиток у сфері лісового господарства шкільної молоді.

З методичними розробками для учнів та презентацією «Можливості для посилення інформаційно-культурної та просвітницької роботи завдяки  FSC-урокам» ознайомив Андрій  Хрутьба, провідний фахівець з екологічної освіти Національного природного парку «Голосіївський»експерт Національного представництва FSC в Україні з освітніх проектів.

Презентацію шкільного лісництва «Богданівець» та гуртка «Лісівники-дендрологи» виконала Лариса Кобиляцька, керівник гуртка КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Для учнів шкільних лісництв за програмою заходу були передбачені  Новорічнілокації, де вони творчо відпочили та виготовили кожний новорічний подарунок на згадку, за участю керівників гуртків Центру: Наталії Яструбінської, Тетяни Петренко, Олени Чирви та Наталії Харченко.

У семінарі взяли участь також студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету спеціальності 205: «Лісове господарство».  Інгріда Чемерис, завідувач кафедри загальної екології педагогіки та психології, кандидата біологічних наук, доцент  університету презентувала спеціальність та розповіла про правила вступу до Вузу.

У заключній частині семінару заступник директора Центру Валентина Баданюк інформувала присутніх про обласний етап зльоту шкільних лісництв, що відбудеться у березні 2020 року та вручила сертифікати учасникам семінару.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet