Юннати Дніпропетровщини провели Великий зимовий облік птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юннати Дніпропетровщини провели Великий зимовий облік птахів

23 січня 2020 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) в межах Всеукраїнської природоохоронної акції “Годівничка” проведено Великий зимовий облік птахів на території Яхт-Клуба “Січ” м. Дніпро.

У заході брали участь вихованці гуртка “Птахівництво з основами ветеринарії”, учні 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.), керівники гуртка Радзіковська Л.О., Стасенко А.В. а також Чегорка Петро Тимофійович, голова Дніпропетровського обласного осередку Українського товариства охорони птахів.

Захід проводився з метою з’ясувати чисельність птахів і види, які залишилися зимувати у нашому краї, бо саме ці птахи і потребують нашої допомоги – підгодівлі в сильні морози.

Чегорко П.Т. надав дітям цікаву інформацію про зимуючих птахів, після чого провів вікторину про птахів, найкмітливіші юннати отримали в подарунок журнал, присвячений птахам.

Діти познайомилися з зимуючими птахами нашого краю, спостерігали за допомогою бінокля за їх пересуванням, кількістю та поведінкою.

Під час проведення зимового обліку птахів діти побачили таких птахів:

  • Ворону сіру Corvuscornix;
  • Горобців польових та хатніх Passermontanus;
  • Чайок (Larus);
  • Бакланів великих (Phalacrocorax carbo);
  • Грака, або гайворона (Corvus frugilegus).

Також на території Яхт-Клуба “Січ” діти спостерігали таких птахів як павичі, фазани, качки, лебеді та гуси.

Бережіть і охороняйте наших пернатих друзів! Підгодовуйте їх зимою, вони віддячать весною й літом в сотні разів, рятуючи від комах – шкідників зелені насадження, радуючи всіх своїм різноманітним мелодійним співом.

Керівники гуртка Радзіковська Л.О., Стасенко А.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар