Завершилась Всеукраїнська онлайн-конференція “Збережемо ліси для майбутніх поколінь” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Завершилась Всеукраїнська онлайн-конференція “Збережемо ліси для майбутніх поколінь”

Ліс – це символ багатства і могутності держави, її «зелене золото», це частина історії нашого чарівного краю, людської долі, це спадок минулих поколінь, це надбання сучасного суспільства, це майбуття прийдешніх поколінь.

Виховання бережливого ставлення до стану лісів, збереження і збагачення ресурсів живої і неживої природи, стало в наші дні одним з важливих аспектів екологічного виховання учнівської та студентської молоді. Від успішного розвитку екологічної освіти, від виховання нового стилю мислення великою мірою залежить майбутня повноцінність природи. Як наслідок широкого впровадження екологічних знань повинна стати участь учнівських колективів, учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти, гуртків юних лісівників, ланок юних лісівників, клубів, родинних колективів у виконанні різноманітних цікавих екологічних спостережень і дослідів з лісовими насадженнями. Це підвищить правильність розуміння цінності природи, набуття практичних навиків активної діяльності з екології захисту лісів, формування якості ощадливих господарів, дбайливе і бережливе ставлення до лісового багатства. Дослідницька робота з лісовими рослинами має особливо важливе значення, як найбільш ефективний метод поєднання навчання з виробничою працею. Адже учні не тільки надають своєю працею допомогу лісовому господарству, але й пропагують нові досягнення науки і передової практики з лісництва.

2 – 3 грудня 2020 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді провів Всеукраїнську онлайн-конференцію для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь». Захід проводився з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства. Його учасниками стали 43 представники учнівських лісництв України – учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Учасників Всеукраїнської онлайн-конференції для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» привітали:

Вербицький Володимир Валентинович – директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України

Марчук Юрій Миколайович –– голова товариства лісівників України

Ревенко Наталія Олександрівна – начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Кіровоградської ОДА

Стукал Ніна Іванівна – голова Всеукраїнського педагогічного об’єднання «Лісова громада»

Поркуян Олег Вікторович – директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Федорчук Михайло Ігорович – завідувач дендрологічним напрямом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Учасники конференції гідно презентували свою науково-дослідницьку роботу в галузі лісознавства, обмінялися досвідом роботи своїх учнівських лісництв по збереженню і примноженню лісових культур свого регіону та виявили високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість.

Віримо, що вихованці учнівських лісництв стануть добрими помічниками лісівників свого регіону і власним прикладом пропагуватимуть шанобливе ставлення до лісу!

Висловлюємо велику подяку всім учасникам за достойне представлення проведеної роботи в своєму регіоні та бажаємо нових успіхів і досягнень.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар