Науковою лабораторією виноградарства і садівництва НЕНЦ МОН України проведено науково-практичний семінар | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Науковою лабораторією виноградарства і садівництва НЕНЦ МОН України проведено науково-практичний семінар

24 листопада 2015 року науковою лабораторією виноградарства і садівництва Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України спільно з Центром Професійного Садового Інструменту «Водоспад» та компанією Löwe (Німеччина), за підтримки журналу «Нескучний Сад» проведено науково-практичний семінар «Нові технології, застосовувані в садових інструментах LÖWE (Німеччина), для правильної та якісної обрізки плодових і декоративних рослин в садах». Учасники семінару мали змогу зустрітися і поспілкуватися з представникам компанії Löwe (Німеччина), яка є світовим лідером за якістю і ефективністю садового інструменту, до речі представники компанії вперше відвідують Україну, та фахівцями Центру Професійного Садового Інструменту «Водоспад»: директором компанії – Коженевським Сергієм Романовичем к.т.н. і директором з продажу садового інструменту – Коженевським Ігорем Сергійовичем.

В роботі семінару також взяли участь директор садово-дизайнерського центру «Shoni» Андращук Олександр Федорович та старший науковий співробітник відділу акліматизації плодових культур Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України Скрипченко Надія Василівна.

Завідувач наукової лабораторії виноградарства і садівництва Мазур Петро Олександрович продемонстрував учасникам семінару особливості та результативність використання пропонованого компанією Löwe професійного садового інструменту. Одночасно Петро Олександрович знайомив учасників семінару з тонкощами догляду за садом в осінньо-зимовий період. Усі охочі могли замовити собі живці для зимового та ранньо-весняного щеплення з каталогу «Помологічної колекції НЕНЦ» 2015 року і каталогу розплідника «Shoni» за спеціальними цінами.

25-m-11

25-m-10

25-m-9

25-m-8

25-m-7

25-m-6

25-m-5

25-m-4

25-m-3

25-m-2

25-m-1

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76