Науковою лабораторією виноградарства і садівництва НЕНЦ МОН України проведено науково-практичний семінар | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Науковою лабораторією виноградарства і садівництва НЕНЦ МОН України проведено науково-практичний семінар

24 листопада 2015 року науковою лабораторією виноградарства і садівництва Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України спільно з Центром Професійного Садового Інструменту «Водоспад» та компанією Löwe (Німеччина), за підтримки журналу «Нескучний Сад» проведено науково-практичний семінар «Нові технології, застосовувані в садових інструментах LÖWE (Німеччина), для правильної та якісної обрізки плодових і декоративних рослин в садах». Учасники семінару мали змогу зустрітися і поспілкуватися з представникам компанії Löwe (Німеччина), яка є світовим лідером за якістю і ефективністю садового інструменту, до речі представники компанії вперше відвідують Україну, та фахівцями Центру Професійного Садового Інструменту «Водоспад»: директором компанії – Коженевським Сергієм Романовичем к.т.н. і директором з продажу садового інструменту – Коженевським Ігорем Сергійовичем.

В роботі семінару також взяли участь директор садово-дизайнерського центру «Shoni» Андращук Олександр Федорович та старший науковий співробітник відділу акліматизації плодових культур Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України Скрипченко Надія Василівна.

Завідувач наукової лабораторії виноградарства і садівництва Мазур Петро Олександрович продемонстрував учасникам семінару особливості та результативність використання пропонованого компанією Löwe професійного садового інструменту. Одночасно Петро Олександрович знайомив учасників семінару з тонкощами догляду за садом в осінньо-зимовий період. Усі охочі могли замовити собі живці для зимового та ранньо-весняного щеплення з каталогу «Помологічної колекції НЕНЦ» 2015 року і каталогу розплідника «Shoni» за спеціальними цінами.

25-m-11

25-m-10

25-m-9

25-m-8

25-m-7

25-m-6

25-m-5

25-m-4

25-m-3

25-m-2

25-m-1

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар