День Екософту | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


День Екософту

Все почалось у вересні 2001 року. В стінах Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України визріла ідея здійснення масштабного проєкту щодо входження до елітної когорти професіоналів, які займаються проведенням масових заходів в сфері інформаційних технологій. Спочатку конкурсне змагання передбачалось проводити серед юних обдарувань в суто ігровому стилі. Але реальні події внесли корективи і суттєво розширили рамки заходу. Так в лютому 2002 року стартував Перший Всеукраїнський чемпіонат «Екософт». Ось як у редакційній статті під назвою «Дорогу молодым» журналу «Мой компьютер» № 9 за 2002 рік описується даний масовий захід:

Напевне всім відомо — будь-яке змагання, від започаткування, набуває певних зовнішніх атрибутів, та традицій проведення. Не став винятком і «Екософт».

Вагомим позитивним чинником популярності «Екософту» виступила авторська робота вихованки лабораторії інформатики еколого-натуралістичного центру, юної художниці Андріянової Ірини, яка власноруч розробила і технічно виконала у редакторі векторної графіки CorelDRAW логотип заходу, кумедну фігурку – Екософтика. Саме поняття назви акумулює в собі дві складові – «еко» – екологічне та «софт» – програмне, стало наріжним словом для багатьох учасників протягом всіх років існування заходу.

Завдяки спонсорській підтримці типографії «Вольф» розроблено загальне графічне композиційне оформлення. На урбанізованому тлі три зламані стріли, що символізують – розум, живе і неживе, замкнені в коло, ознака постійного руху, безперервного циклу розвитку науково-технічного прогресу.

Сьогодні розпочинається фінальний етап ювілейного Двадцятого Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021» та Дванадцятого національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «Інфоматрикс-2021». Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні змагання пройдуть у дистанційному форматі.

Запрошуємо фіналістів, наукових і педагогічних керівників авторських розробок, суддівську колегію, представників інформаційних і технічних партнерів приєднатись до урочистого відкриття в прямому ефірі.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet