День Інфоматриксу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День Інфоматриксу

З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею INFOMATRIX. Національний еколого-натуралістичний центр є єдиним офіційним афелійованим координатором даного змагання на всеукраїнському рівні. Починаючи з 2010 р Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, займаються підготовкою команди учнів та організують поїздки до Румунії на фінал. У 2020 році Міжнародний оргкомітет відмінив проведення фіналу у зв’язку з епідеміологічною ситуацією.  

За минулі 2010-2019 роки Україна направила на світовий фінал 10 команд. І кожного разу суперфіналісти поверталися з високими нагородами. У загальному підсумку учасники вибороли:

Гран-прі (2018 р.)

золото – 10 медалей

срібло – 15 медалей

броназа – 32 медалі.

Національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX щорічно проводиться в форматі Чемпіонату «Екософт».

У конкурсі INFOMATRIX учасники змагаються за п’ятьма категоріями:

комп’ютерне мистецтво

апаратне управління

програмування

короткометражний фільм

роботи (5 підкатегорій)

Загальні критерії оцінювання (для всіх категорій):

Документація. Оцінюється, наскільки якісно задокументована функціональність та технічна основа проекту.

Оригінальність/Креативність. Усна презентація (тільки у фіналі).

Дизайн стенду (презентабельність). Додаткові бали за культурний обмін. Інформація про вашу країну та культуру.

Технічні навички. Рівень технічних навичок, які були застосовані при підготовці проекту.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар