Проведено місячник захисту первоцвітів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено місячник захисту первоцвітів

На виконання плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2021 рік у березні – квітні пройшов місячник захисту первоцвітів, який організовувався з метою поширення знань учнівської молоді про різноманітність видів ранньовесняних рослин, сприяння знахідкам в межах свого регіону нових місць зростання первоцвітів, яких занесено до Червоної книги України та Європейського Червоного списку, для їх подальшої охорони та збереження, сприяння вихованню свідомого ставлення до рідкісних ранньоквітучих декоративних рослин через пропагування їх охорони.

З причини запровадження карантинного режиму з 22 березня по 05 квітня 2021 року частина запланованих заходів проведено в дистанційній формі.

Гуртківцями оформлено інформаційний стенд «Їх треба зберегти», виготовлено буклет та листівки «Захистимо первоцвіти» з цікавою інформацією про первоцвіти та заходи щодо їх збереження, розповсюдили серед учнів шкіл міста Рівне.

З метою спостереження за первоцвітами та ранньоквітучими рослинами вихованці гуртків мандрували екологічною стежкою «В пошуку первоцвітів» територією Станції, Рівненського зоологічного парку, до озера Басів Кут, взяли участь у фотопленері «Фотографуємо первоцвіти». Юні флористи поділились власним досвідом вирощування первоцвітів на присадибних ділянках.

Змістовно пройшли бесіди та інформаційні години на тему: «Первоцвіти мого краю», які провели усі керівники гуртків для своїх вихованців. Діти вивчали первоцвіти, поширені на території нашої місцевості.

Багато цікавої і корисної інформації довідались юннати під час інтелектуальної гри «Цілющі властивості первоцвітів», бесіди «Значення первоцвітів в житті людини», «Первоцвіти – джерело вітамінів в харчуванні людей», вікторини «Ранньоквітучі рослини України», усного журналу «Первоцвіти просять захисту».

Під гаслом «Даруйте первоцвіти у світлинах» пройшла серія майстер-класів: «Виготовлення аплікації з кольорового паперу», «Виготовлення первоцвітів із паперу методом орігамі», «Весняний букет», виготовлення вітальної листівки «Підсніжники», «Виготовлення первоцвітів з підручних матеріалів», «Весняна листівка» під час яких діти навчились виготовляти подарунки-сувеніри з підручних матеріалів.

Керівники гуртків підготували відеозаняття «Первоцвіти провісники весни», на яких розповіли про важливість збереження рослинного світу.

Юннати взяли участь у конкурсі творів, віршів, малюнків, фотографій «Наші первоцвіти», переглянули тематичний фільм «Первоцвіти України».

Юні охоронці природи впродовж місячника проводили рейди у місця продажу первоцвітів та проводили просвітницьку роботу про важливість збереження перших вісників весни.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet