Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 12 - 13 травня 2021 року ІІ етап Всеукраїнського турніру юних натуралістів (дистанційно) *** 17 - 18 червня 2021 року ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» *** 18 - 21 травня 2021 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» *** 18 - 21 травня 2021 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» *** 22 - 23 травня 2021 року весняна сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти *** 25 до 28 травня 2021 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів екологонатуралістичного напряму (12-15 років) *** 2 - 3 червня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2020-2021 н.р. (м.Черкаси) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький)


Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…

26 квітня 2021 року виповнилось 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Так, за для того, щоб зберегти історичну пам’ять, глибше розвинути почуття вдячності та вшанування подвигу ліквідаторів, а також виховувати любов до Батьківщини та почуття гордості за її людей, з 22 по 26 квітня педагогами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено ряд тематичних виховних бесід, на яких обговорено причини, наслідки ЧАЕС та майбутнє Чорнобильської зони.

Також завідувачкою відділу організаційно-масової роботи Оксаною Кремінь розроблено мультимедійну презентацію „Дзвони Чорнобиля”.

У ході проведених заходів юннати переглянули мультфільм „Місто-привид” та „Казку про Чорнобиль”, з яких дізналися про страшну трагедію з підступною радіацією, яка відлунює і досі в житті багатьох людей світу.

26 квітня вихованці гуртків Юні рослинники та Юні охоронці природи разом з своїми керівниками вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів Чорнобильської АЕС поклавши квіти до пам’ятника.

В цей день ми схиляємо голову перед героями, які стали на захист людства. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар