Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…

26 квітня 2021 року виповнилось 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Так, за для того, щоб зберегти історичну пам’ять, глибше розвинути почуття вдячності та вшанування подвигу ліквідаторів, а також виховувати любов до Батьківщини та почуття гордості за її людей, з 22 по 26 квітня педагогами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено ряд тематичних виховних бесід, на яких обговорено причини, наслідки ЧАЕС та майбутнє Чорнобильської зони.

Також завідувачкою відділу організаційно-масової роботи Оксаною Кремінь розроблено мультимедійну презентацію „Дзвони Чорнобиля”.

У ході проведених заходів юннати переглянули мультфільм „Місто-привид” та „Казку про Чорнобиль”, з яких дізналися про страшну трагедію з підступною радіацією, яка відлунює і досі в житті багатьох людей світу.

26 квітня вихованці гуртків Юні рослинники та Юні охоронці природи разом з своїми керівниками вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів Чорнобильської АЕС поклавши квіти до пам’ятника.

В цей день ми схиляємо голову перед героями, які стали на захист людства. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар