Це одна з багатьох цікавих історій із життя-буття колективу Миколаївського ОЕНЦУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Це одна з багатьох цікавих історій із життя-буття колективу Миколаївського ОЕНЦУМ

Хочеться сьогодні розповісти про роботу, діяльність та життя двох чудових педагогів, прекрасних «психологів дитячих душ» – Чудіну Людмилу Володимирівну та Чудіну Інгу Миколаївну. Вони вибрали нелегку долю – працювати з «особливими» дітками, з дітьми, батьки яких позбавлені прав доглядати за ними. Діти, які позбавлені батьківської любові, сімейного комфорту і затишку. Діти, які не знають, що таке батьківська любов без наркотиків, алкоголю, жорстокості… Діти з пораненою душею і розбитим серцем.

Ось з такими дітками у Миколаївській ЗОШ інтернаті № 3 вже багато років працює Людмила Володимирівна і 6 років її напарницею та ученицею є Інга Миколаївна.

На заняттях гуртків «Юні природознавці», «Художня обробка соломки і прикладний декор», «Флористика і прикладний декор» вони вчать не тільки працювати руками, любити природу, естетичному смаку та дослідництву…вони вчать довірі, відданості, відповідальності, любові до ближнього, Добру, Справедливості. Вони навчають відповідати любов’ю на любов і піклування.

На заняттях гуртків вони і вчителі, і мами, і вихователі, і мудрі порадники у життєвих ситуаціях. Перше кохання, образи, жорстокість з боку однолітків, непорозуміння, стосунки – все це проходить від вихованців через серця і душі Людмили Володимирівни і Інги Миколаївни.

Їх роботу не можна переоцінити. Працювати з дітьми, вчити їх радіти життю і бачити красу навколишнього світу – це найголовніше для таких керівників гуртків.

А які прекрасні флористичні роботи, картини з соломки створюють діти під їх керівництвом! Людмила Володимирівна і Інга Миколаївна – справжні майстри свого діла. За всі роки своєї праці вони створили справжній сімейний, міцний, творчий тандем і згуртували біля себе діток, які прагнуть бачити красу і любити навколишній світ.

Інна Попова, заступник директора з навчально-методичної роботи

Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської обласної ради

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар