Про участь та проведені заходи щодо залучення дітей до навчання в гуртках КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Про участь та проведені заходи щодо залучення дітей до навчання в гуртках КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради

З метою залучення дітей та учнівської молоді до творчої діяльності педагогічні працівники та вихованці гуртків комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради взяли участь у ярмарку можливостей, що пройшов на День міста. В оригінальній формі пройшли майстер-класи на вуличній майстерні міста Рівне у парку молоді на Лебединці в рамках фестивалю Містотворення «Майстерня міста Рівне», організаторами якого виступили Агенція розвитку Рівного, управління культури і туризму, STEM-школа Inventor Рівне.

Діти разом з батьками мали можливість навчитися плести килими з різних видів трав’янистих рослин, гілок та квітів на дерев’яних рамках разом з ДЯЧУК Ольгою та ДУЖУК Сніжаною, виготовляли намисто з природних матеріалів разом з ГРИНЕВИЧ Ларисою та БОНДАР Тетяною, розмальовували гіпсові фігурки тварин разом з РОМАШКО Раїсою та ЛУЦИШИН Світланою, опановували ази художньої майстерності з ДЕМ’ЯНЮК Анною. Вихованці гуртка «Екосвіт» з ШЕХТЕР Лілією організували співанку «З вірою в серці», залучивши глядачів до спільної творчої справи.

У День знань з метою пропаганди еколого-натуралістичних знань ВЛАСЮК Інна, ДУЖУК Сніжана, БОНДАР Тетяна, МОМОТЮК Марія долучилися до патріотичного квеста, що проходив на території навчально-виховного комплексу Рівненської міської ради №12 для учнів 5-11 класів. Під час заходу учні контактно спілкувалися з тваринами – мешканцями зоологічного куточка, виготовляли листівки, сувеніри з лози, з соломи під час майстер-класів «Природа – наш дім». ДЕМ’ЯНЮК Анна, ШЕХТЕР Лілія провели бесіду та майстер-клас «Соняшник – символ України» з учнями 4 класу. Діти не тільки виготовили соняшники з паперу, але й довідалися про цінність та історію цієї рослини, ділилися знаннями щодо важливості збереження здоров’я в сучасному світі. Захопила дітей музична майстерня «Мрії збуваються», на якій вивчили гімн Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», стали учасниками пантомімічної екологічної казки «Життя природи», розвиваючих рухавок.

Для учнів 3 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради КАТЮХОЮ Валентиною та ГРИНЕВИЧ Ларисою проведено екскурсію екологічною стежкою «Чарівний світ природи». Юні природолюби ознайомилися з об’єктами живої природи на території Станції юних натуралістів, контактно спілкувалися з тваринами живого куточка. На станційній пасіці ОМЕЛЬЧУК Олександр за допомогою навчального вулика у цікавій формі розповів про таємниці життя бджіл. Зацікавила дітей колекція кімнатних рослин у квітковій теплиці, рослин-екзотів куточка екзотичних рослин. На завершення подорожі діти випустили в небо голубів – символ духовної чистоти.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар