Другий день Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Другий день Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв

«У кадрі – гра» – саме під таким гаслом пройшов ІІ день Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв, організаторами якого щорічно виступає Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання, Український дитячий центр «Молода гвардія», за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства соціальної політики України, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Може когось і здивує обрана організаторами тематика. Але, варто звернути увагу на вагомий вплив мас-медіа інформації на становлення особистості, формування її світогляду, способу та стилю життя, який підтверджує безліч вітчизняних та закордонних досліджень.

Створення якісного та сучасного візуального контенту – навичка, яка просто необхідна сучасній всебічно розвинутій молоді, чим би вона не захоплювалася. І не є винятком юні екологи та аграрії, що активно беруть участь в екологічно спрямованій просвіті та пропаганді, формуванні раціонального, дбайливого ставлення до навколишнього середовища серед однолітків.

Секретами створення вдалих фото та відео матеріалів ділилися з юннатами справжні професіонали своєї справи – педагоги та студенти Державного професійно-технічного навчального закладу «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну».

Особливості побудови композицій, вибір експозиції, масштабування, кадрування, редагування кольору, яскравості та контрастності зображення – і все це за для того, щоб донести авторське бачення до глядача. Створити неповторний, незабутній кадр. Організатори вірять, що набуті знання вже сьогодні зможуть стати корисними. Та допоможуть донести до всіх нас красу та неповторність нашої батьківщини.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар