Другий день Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


Другий день Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв

«У кадрі – гра» – саме під таким гаслом пройшов ІІ день Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв, організаторами якого щорічно виступає Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання, Український дитячий центр «Молода гвардія», за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства соціальної політики України, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Може когось і здивує обрана організаторами тематика. Але, варто звернути увагу на вагомий вплив мас-медіа інформації на становлення особистості, формування її світогляду, способу та стилю життя, який підтверджує безліч вітчизняних та закордонних досліджень.

Створення якісного та сучасного візуального контенту – навичка, яка просто необхідна сучасній всебічно розвинутій молоді, чим би вона не захоплювалася. І не є винятком юні екологи та аграрії, що активно беруть участь в екологічно спрямованій просвіті та пропаганді, формуванні раціонального, дбайливого ставлення до навколишнього середовища серед однолітків.

Секретами створення вдалих фото та відео матеріалів ділилися з юннатами справжні професіонали своєї справи – педагоги та студенти Державного професійно-технічного навчального закладу «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну».

Особливості побудови композицій, вибір експозиції, масштабування, кадрування, редагування кольору, яскравості та контрастності зображення – і все це за для того, щоб донести авторське бачення до глядача. Створити неповторний, незабутній кадр. Організатори вірять, що набуті знання вже сьогодні зможуть стати корисними. Та допоможуть донести до всіх нас красу та неповторність нашої батьківщини.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар