Проведено свято „День Соборності України” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) 16-18 квітня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (очно) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено свято „День Соборності України”

22 січня 2016 року на базі комунального закладу освіти „Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Ю.Ф.Педан, далі – КЗО „ДОЕНЦДУМ”) було проведено свято, присвячене Дню Соборності України.

В заході брали участь вихованці гуртків „Юні овочівники”, „Юні фотонатуралісти”, „Юні квітникарі”, загальною кількістю 30 юннатів.

В програмі свята прозвучали вірші видатних українських поетів, сучасні українські пісні. Юннати переглянули документальний фільм „Злука”, а також з вуст своїх однолітків та керівника гуртка Крикун Г.В. дізналися факти з історії України початку минулого століття та сучасності. Учасники свята працювали з картою України, позмагалися у справності знаходження різних областей. Завдяки чому дітям вдалося більш глибоко відчути зміст слова „Соборність”. Учасники прослухали притчу про силу єдності. Проведено конкурс „Україна — найкраща країна”, де кожний учасник підібрав найбільш влучні епітети, які, на його думку, найкраще характеризують Україну. Найяскравіша, найдивовижніша, вільна, незалежна — це далеко не весь перелік придуманих епітетів. Відповіді були записані на паперових сердечках, які учасники прикріпили на карту України, продемонструвавши тим самим єдність регіонів рідної держави.

Юннати позмагалися у підборі рим до вірша, який оспівує українську мову. Світанкова, калинова, пелюсткова, кольорова та інші рими були придумані учасниками. На завершення свята було запропоновано скласти прислів’я про Батьківщину. Прислів’я були підібрані заздалегідь і розділені на дві частини. Необхідно було віднайти дві частини прислів’я і пояснити значення висловів. Складнощі виникали, але юннати впорались з таким непростим завданням.

В результаті проведеного заходу діти отримали знання з історії України, усвідомили важливість виховання в собі найкращих рис українця – працелюбства, відповідальності, відваги, мужності, патріотизму, любові до рідної неньки -України.

Робота з приказками.

Робота з приказками.

Закріплення сподівань дітей на карті України

Закріплення сподівань дітей на карті України

Написання на листівках сподівань і надій щодо України

Написання на листівках сподівань і надій щодо України

Ознайомлення з областями, які входили в склад УНР

Ознайомлення з областями, які входили в склад УНР

Перегляд відео Злука

Перегляд відео Злука

Перегляд відео про міста України

Перегляд відео про міста України

Початок Свята День Соборності

Початок Свята День Соборності

Керівник гуртка КЗО „ДОЕНЦДУМ” Крикун Г.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар