Екологічно-патріотичним челенджем юннати ЗОЕНЦ відсвяткували Всесвітній день охорони навколишнього середовища | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Екологічно-патріотичним челенджем юннати ЗОЕНЦ відсвяткували Всесвітній день охорони навколишнього середовища

На свято, яке пройшло 6 червня на території Закарпатського еколого-натуралістичного центру, завітало багато гостей, серед них: кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісництва географічного факультету УжНУ Мигаль А. В.; члени президії громадської організації „Закарпатське товариство охорони природи” Шох С. М.; відомий у краї дендролог Рішко А. А.; завідувач сектору природи відділу історії та краєзнавства обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького Біланич М. М.; старший його співробітник Джахман Р. В.

Привітав всіх присутніх на святі директор Олександр Геревич, який підкреслив значимість охорони довкілля, вагомість діяльності педагогів у вихованні у підростаючого покоління свідомого ставлення до збереження рослинного і тваринного світу, екологічно грамотного природокористування, особистого постійного внеску кожного громадянина у збереження, а по можливості й примноження природних ресурсів.

У рамках еколого-патріотичного челенджу „Посади дерево – захисти планету”, його учасники заклали алею туй на честь Закарпатської 128 гірсько-штурмової бригади. До посадки дерев долучилися і запрошені воїни з цієї бригади, які висловили вдячність за увагу до їх внеску в захист суверенітету, цілісності нашої Батьківщини.

Після посадки дерев розпочався екологічний квест. Вихованці ЗОЕНЦ та діти-переселенці розділилися на команди і в ігровій формі активно на зупинках виконували завдання квесту, які їм підготували педагоги екоцентру. А саме:

„Відгадай дерево за описом”, „Чи правильно що…?”,„ Вчися правильно сортувати сміття”, „Лікарські рослини екоцентру”, „Збережемо бджолу – збережемо планету!”, „Склади прислів‛я про довкілля”, „Як би я врятував планету”.

Приємно було спостерігати, як заповзято юннати взялися до роботи. „Нам усім потрібно почати думати і діяти” – закликали педагоги своїх вихованців. На

екологічному заході вирували веселощі, азарт, гарний настрій. Кожна команда нагороджена грамотами за активну участь у пізнавальних конкурсах.

Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращання навколишнього природного середовища. Можливо, хтось висадить саджанці дерев і кущів, оформить квітники, прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить негативних слідів свого перебування в природі. І тоді всі разом зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про охорону та збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

Оксана Стрічко, методистка відділу екології та природоохоронної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар