На базі Тернопільщині був проведений місячник з національно-патріотичного та громадянського виховання «Честь і слава незламним» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На базі Тернопільщині був проведений місячник з національно-патріотичного та громадянського виховання «Честь і слава незламним»

В рамках проєкту «Національно-патріотичне виховання засобами еколого-натуралістичної творчості» з 01.10.22 р. – 31.10.22 р. на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був проведений місячник з національно-патріотичного та громадянського виховання «Честь і слава незламним». Мета цього заходу – активізувати роботу з національно-патріотичного виховання; виховати людину-патріота з європейськими цінностями; формувати національної ідентичності та толерантного ставлення до інших народів, традицій, культури.

Під час проведення заходу заступник директора з виховної роботи Надія Сворінь ознайомила керівників гуртків з нормативно-правовими документами з національно-патріотичного виховання та інструкціями з безпеки життєдіяльності під час дії воєнного стану. Педагоги Центру разом із вихованцями переглянули документальні фільми: «Війна Росії проти України. Події, які сколихнули увесь світ». Протягом місяця керівники гуртків провели: тематичні бесіди, тренінги, заняття мужності, виставку малюнків, виховні заходи «Квіти – символи України», «Ми славні сини України», майстер-класи по виготовленні оберегів для захисників України.

В рамках Всеукраїнського дитячого еколого-патріотичного конкурсу «Рятуймо природу в дні війни» педагоги разом із вихованцями Центру організували та провели челендж «Хай буде мирним небо»; взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток», Всеукраїнській акції «День юного натураліста» та Всеукраїнському родинному конкурсі «Український коровай».

З нагоди 80-річчя створення УПА керівник гуртків Галина Гевко взяла участь у конкурсі від видавництва Старого Лева та стала переможцем, за що отримала нагороду – книгу Любов Загоровської «# Моя УПА». Під час роботи круглого столу «Честь і слава незламним» педагог презентувала своїм колегам та вихованцям книгу, розповіла про людей, які зазнали переслідувань, арештів, репресій і залишились незламними й нескореними у своїй боротьбі. Керівник гуртків розповіла кілька історій-спогадів про людей, які воювали в УПА, або допомагали українській армії боротись за незалежність України. Книга-сповідь, яку варто прочитати, аби осмислити велику сторінку історії України через призму людської долі.
Рекомендації:

  • Продовжити роботу в закладі позашкільної освіти щодо національно-патріотичного виховання, відповідно до Постанова Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки» та  Постанова Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 673 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».
  • Впроваджувати активні форми роботи з вихованцями, враховуючи вікові особливості щодо національно-патріотичного виховання.
  • Активізувати роботу тематичних майстер-класів, особливо в період воєнного стану.
  • Залучати батьківську громадськість до спільної роботи з питань національно-патріотичного виховання.Винести подяку керівникам гуртків: Галині Гевко, Наталі Батюх, Ользі Павлусик, Ользі Божко, Наталі Лисак, Марії Валігурі за активну роботу з національно-патріотичного виховання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet