Проведено виховний захід “STOP булінг” (Дніпропетровська область) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** 22 квітня - 02 травня 2024 року - проведення Всеукраїнської декади екологічної освіти *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено виховний захід “STOP булінг” (Дніпропетровська область)

19 жовтня 2023 року у комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) було проведено виховний захід “STOP булінг”.

На заході були присутні юннати гуртків “Юні друзі природи” (керівник Ольга Лапіна) та “Екологічний відео-лекторій” (керівник Ніна Калашнікова).

Дітям було запропоновано визначити тему заняття, склавши слово “булінг” з наданих їм літер.

Юннати ознайомились з ознаками булінгу, його причинами та наслідками. Подивились пізнавальний фільм, щоб глибше зрозуміти природу цього жорстокого явища, обговорили, чи зустрічались вони з проявами є булінгу у своєму житті, чи є таке явище в у них в класі, гуртку. Визначили винуватців та послідовність дій при виникненні подібних явищ.

Обговорили також необхідність підтримки та добрих вчинків, повагу один до одного та до оточуючих. Згадали маленьку японську дівчинку Садако Сасакі: про її тяжку долю і підтримку, яку вона отримала від друзів та навіть незнайомців.

Щоб закріпити представлені матеріали, юннатам було запропоновано зробити орігамі “Журавлик” власноруч. Діти з задоволенням виготовили пташок та були в захваті від зробленого своїми руками.

На закінчення юннати подивились дуже гарний мультфільм “Їжачок”, який демонструє ситуацію, коли різні тварини знаходять спільну мову і підтримують свого друга.

Проведений захід поглибив знання дітей шодо булінгу, змусив задуматись про дітей та дорослих, які спричиняють булінг та отримали цікаву інформацію щодо дій у разі виникнення булінгу. Сподіваємось, вихованці зробили правильні висновки і надалі будуть цікавитись своїми правами та підтримувати один одного.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар