Допоможемо птахам взимку, а вони віддячать нам весною! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 15 - 16 жовтня 2024 року - фінал Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад» у 2024 році (дистанційно) *** до 20 жовтня 2024 року - Надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський онлайн фотоконкурс «Осіння Симфонія України: Моє Дерево» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 23 - 24 жовтня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (змішаний формат) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** 19 - 22 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 29 листопада 2024 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2025» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2024 року - подання матеріалів щодо участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Допоможемо птахам взимку, а вони віддячать нам весною!

Птахи є невід’ємною частиною природи. Вони перші помічники людини у боротьбі проти шкідливих комах та гризунів. Їх здавна називають санітарами лісу та полів. Тому коли взимку птахам стає важко знаходити їжу, люди повинні дбати про пернатих друзів. Саме тому, вихованці гуртка „Захисники природи” КЗПО „ПАДІЮНу” виявили свою турботу та відданість охороні довкілля, обираючи засіб допомоги птахам в зимовий період. Спільний проєкт з виготовлення годівничок став важливою складовою їхньої діяльності.

Під керівництвом Оксани Кремінь, завідувачки відділу екології та природоохоронної роботи ПАДІЮНу, юні екологи навчилися виготовляти годівнички, використовуючи доступні матеріали.

Захід розпочався з пізнавальної бесіди про різновиди птахів, які можуть залишитися в нашій місцевості протягом зими. Діти ознайомились з особливостями зовнішньої будови птахів, типами пір’я та дзьобів.

Пізнавальними виявились екологічні завдання, де юні природолюби активно розгадували кросворди, загадки, змагались в екологічній вікторині.

Після чого всі дружно долучилися до майстер класу з виготовлення „годівничок”. Готові пташині їдальні прикріпили до дерев, наповнивши їх різними видами корму для птахів, такими як насіння, живильна суміш, сухі крихти хліба тощо.

Проведений захід сприяв благополуччю місцевих пташиних популяцій, формуванню в дітей екологічних цінностей та відчуття громадянської відповідальності за світ навколо нас.

Закликаємо всіх долучитися до ЕКО-Логічних  справ і наповнювати годівнички пташиними смаколиками!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • https://lms.speridian.com/ lapak cheat dewa288 dewa288