На Донеччині пройшов обласний семінар | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Донеччині пройшов обласний семінар

21 лютого 2024 року у режимі онлайн пройшов семінар для відповідальних за еколого-натуралістичну роботу та педагогічних працівників, які працюють за відповідним напрямом діяльності, територіальних громадах Донецької області.
Організатор – Донецький обласний еколого-натуралістичний центр.


Темою семінару було визначено «Говоримо про важливе конструктивно». У семінарі взяли участь представники з 28 територіальних громад області, а саме: Андріївської, Бахмутської, Білозерської, Волноваської, Гродівської, Добропільської, Дружківської, Іллінівської, Комарської, Краматорської, Криворізької, Курахівської, Лиманської, Мар’їнської, Миколаївської, Мирноградської, Нікольської, Новогродівської, Новодонецької, Світлодарської, Святогірської, Селидівської, Сіверської, Слов’янської, Соледарської, Торецької, Удачненської, Часовоярської – всього 88 учасників.
Учасники семінару були ознайомлені з планом обласних організаційно-масових заходів еколого-натуралістичного напряму, а також візуалізували задіяність здобувачів освіти Донеччини у заходах центру. Детально зупинилися на роботі Регіонального осередку дитячого екологічного парламенту у Донецькій області, продемонстрували як організовано педагогічне партнерство, співпрацю та взаємодію з Регіональним ландшафтним парком «Клебан-Бик».
Педагоги області ділилися власними лайфхаками та напрацюваннями щодо особливостей підготовки до конкурсів усіх рівнів та продемонстрували втілення екологічних проєктів на практиці. Учасники семінару отримали рекомендації щодо участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш спільний дім» у 2024 році в умовах війни.
Загалом семінар пройшов у форматі активної взаємодії, кожен учасник отримав посилання на додаткові ресурси та зміг розширити коло однодумців щодо модернізації та розвитку освітньої діяльності. Визначили продовжувати тісну співпрацю з педагогічними колективами закладів освіти області у еколого-натуралістичному напрямі, що наразі є надважливим у процесі відбудови нашої держави у повоєнний час.
Разом збережемо природу, відновимо регіон, зміцнимо країну!
Все буде Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76