На Тернопільщині було проведено круглий стіл «Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Тернопільщині було проведено круглий стіл «Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії»

Булінг у наш час став глобальним та масовим явищем. Вирішення цього питання потребує нових ідей та висококваліфікованих працівників. Важлива не просто боротьба з булінгом, але і його профілактика.

20 березня 2024 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено круглий стіл «Булінг в освітньому середовищі: сучасні реалії» для методистів закладів позашкільної освіти області.

В роботі круглого столу взяли участь: Волощук Наталія Іванівна заступник начальника-начальник відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти в Тернопільській області, яка ознайомила присутніх із нормативно-правовими документами з питань булінгу. Кавецький Віктор Євгенович, завідувач кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, розкрив питання щодо психологічних особливостей запобігання булінгу в системі освіти.

З питанням правового регулювання протидії кібербулінгу в Україні ознайомили присутніх Серватнюк Максим Миколайович та Цезарук Софія Юріївна, інспектори відділу протидії кіберзлочинам Національної поліції в Тернопільській області.

Досвідом роботи Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з питань профілактики булінгу поділились Надія Сворінь, заступник директора з виховної роботи; із відеоресурсами та можливостями їх використання у протидії булінгу ознайомила керівник гуртків Павліна Шестопалка.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet