Юні дніпряни стали призерами фінального етапу Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 15 - 16 жовтня 2024 року - фінал Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад» у 2024 році (дистанційно) *** до 20 жовтня 2024 року - Надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський онлайн фотоконкурс «Осіння Симфонія України: Моє Дерево» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 23 - 24 жовтня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (змішаний формат) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** 19 - 22 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Юні дніпряни стали призерами фінального етапу Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну

З 24 до 26 вересня 2024 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну “Квітковий оберiг”. В рамках Конкурсу учасники змагалися в номінаціях: “квіткові килими” та “флорстична скульптура”. У конкурсі взяли участь 32 команди з 19 областей України.

Команда флористів комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан):

– Черняховська Єлизавета, вихованка гуртка “Флористика” (керівник Лідія Положій), учениця 8 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 76” Дніпровської міської ради;

– Рубінова Марія та Середа Єлизавета, вихованки гуртка “Флористика” (керівник Ольга Лапіна), учениці 9 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 140” Дніпровської міської ради.

Вони представили проєкт “Квiтковий оберiг – символ духовного коріння українського народу” в номінації “квіткові килими”.

Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, лелека, віночок, калина, верба, мальва, барвiнок, мак, чорнобривцi – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів, рідної домівки починається для кожного Батьківщина.

Для виконання композиції підготовлено спеціальний дерев’яний короб 120х120см. Його було заповнено піском, зволожено, вирівняно. Для виготовлення килима використані різноманітні квіти: чорнобривці, молодило, хризантема, агератум, айстра, різноманітні елементи з лози та декоративного листя рослин.

На килимі юннати виклали з квітів рушник – оберіг вірності й любові, традиційну українську хату, сплели тин з лози та виготовили мотанку з листя лілійника та тканини, яка символізує матір, яка чекає свого сина-захисника Батьківщини. Поряд з хатою тин, де квітують мальви.

Робота вихованців гуртка була високо оцінена членами журі конкурсу та посіла 2 місце.

Посилання на фото та відео: https://drive.google.com/drive/folders/1968IXJ062OsYeBtGHVr-Py-rOZXhGjmt?usp=sharing, https://youtu.be/PEg52QIB1Go. На фото відображено етапи створення композиції-килима, а переглянувши відео можна ознайомитись із захистом роботи.

Інформацію підготувала заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ” Галина КРИКУН

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • https://lms.speridian.com/ lapak cheat dewa288 dewa288