Українська мова — це захопливий квест, сповнений пригод! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Українська мова — це захопливий квест, сповнений пригод!

Керівники гуртків Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді разом із вихованцями закладу довели це під час Декади української писемності та мови.

Наприклад, у гуртку “Від насінини до рослини” Решетилівська філія екоцентру зібрали справжній мовний врожай! Під керівництвом Юлії Шапошник провели захопливу вікторину: діти змагалися у знаннях про рослини, відгадували загадки та виконували цікаві завдання і все це – українською мовою! Така гра не тільки розширила їхні знання про природу, а й допомогла поглибити любов до рідної мови.

Вважаєте, що поєднати хімію та українську мову неможливо? Помиляєтесь. Наші юні хіміки довели, що мова – це ключ до розуміння світу навколо нас. Під час захопливого мовного квесту “Збережемо наш скарб – рідну мову” гуртківці пройшли через різноманітні випробування: розгадували ребуси, розплутували морфологічні шаради, шукали помилки в текстах, розшифровували секретні повідомлення. Кожна “зупинка” стала маленькою перемогою, крок до розуміння багатства і краси української мови.

“Мова моя калинова” розквітала під час занять у різних гуртках: для вихованців провели інтелектуальні філологічні ігри “Магія рідного слова”, вікторини “Мова – душа народу” “Мовне асорті” та “Метаграми”, конкурси декламування віршів, де діти з великим натхненням розповідали українські поезії, демонструючи свою любов до рідного слова.

А ще діти малювали тематичні плакати, брали участь у Всеукраїнському конкурсі “Слово до слова”, провели мовознавчий батл і навіть складали сенквейн про осінь.

А до написання Національного радіо диктанту долучились не лише вихованці, а й самі керівники гуртків та наші методисти.

Ми знаємо, що рідна українська мова об’єднує українців у всьому світі та дає нам справжню силу і невичерпне натхнення!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар