Інформація про проведення осінньої установчої сесії обласної Природничої школи учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Інформація про проведення осінньої установчої сесії обласної Природничої школи учнівської молоді

Комунальний заклад освіти “Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді”

На виконання наказу департаменту управління освіти і науки Дніпровської облдержадміністрації від 24.10.20615р. № 713/0/212-16 “Про проведення осінньої установчої сесії учнів обласної Природничої школи учнівської молоді” комунального закладу освіти “Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Педан Ю.Ф., далі – КЗО “ДОЕНЦДУМ”) для учнів обласної Природничої школи 25 – 26 жовтня поточного року була проведена осіння сесія по секціях: психології та соціології, хімії, флористики та зеленої архітектури, біології та екології.

Участь в сесії взяли 120 учнів загальноосвітніх навчальних закладів з мм. Дніпра, Кам’янського, Жовті Води, Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Павлограду, Синельникове, Дніпровського, Межівського, Магдалинівського, Новомосковського, Павлоградського, Солонянського, Томаківського районів.

Осіння сесія проводилася на базі вищих навчальних закладів м. Дніпра: Дніпропетровського національного університету ім.. О.Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, КЗО “ДОЕНЦДУМ”), відповідно до плану проведення сесії, узгодженого науково-методичною радою Природничої школи.

Учні секції хімії прослухали лекції: “Хімія неметалів та їх сполук” (викладач Хмеловська С.О., доцент кафедри загальної хімії та харчових технологій), “Генетичний зв’язок між класами органічних сполук”, “Узагальнення знань з вуглеводів: алканів, алкенів і алкінів”, вирішували задачі підвищеної складності (викладач Коптєва С.Д., доцент кафедри органічної хімії). Для юних хіміків також була проведена екскурсія на кафедру “Харчових технологій”, де вони ознайомилися з розробкою та створенням продуктів здорового харчування, сертифікацією харчових продуктів.

Учні секції психології зустрілися з деканом факультету психології ДНУ ім. Олеся Гончара Волковим Д.С., який розповів про перспективи навчання на факультеті психології і можливості працевлаштування майбутніх фахівців.
Юні психологи прослухали лекції по темі: “Особистість. Я – концепція”, “Емоції, як відображення життєвого сенсу людини” (викладач Мушинський В.П., заступник директора обласного психолого-педагогічного центру). Юні соціологи знайомилися з наукою соціологією та професійною діяльністю соціолога (викладач Ячний А.М., доцент кафедри соціології). Всім учням дуже сподобався тренінг за темою “Вміння працювати з самооцінкою. Мої сильні та слабкі властивості”, який провели практичні психологи соціальної служби ДНУ ім. О.Гончара.

Учні секції флористики та зеленої архітектури взяли участь у проведенні майстер-класу по виготовленню декоративних букетів на каркасах та прослухали лекції: “Декоративні ознаки якості рослин і проектування деревно-чагарникових груп” та “Кардмейкінг – мистецтво створення листівок вручну” (викладач Зайцева І.О., професор кафедри фізіології та інтродукції рослин). Учні секції біології прослухали лекцію за темою: “Будова та функції органів системи травлення” (викладач Хоменко О.М., доцент кафедри фізіології людини і тварин) та брали активну участь в практичному занятті з рішення задач по молекулярній біології (викладач Кузьменко М.Б., заступник директора з виховної роботи
КЗО “ДОЕНЦДУМ”).

З метою перевірки рівня знань учнів були проведені тестові контрольні завдання з біології та хімії та надані науковими керівниками індивідуальні консультації з питань виконання контрольних робіт та вибору теми науково-дослідницької роботи.

Методист з наукової роботи
КЗО “ДОЕНЦДУМ” Кондратьєва Т.В.

Cекція біології

Cекція біології

Секція хімії

Секція хімії

Секція хімії

Секція хімії

Секція хімії

Секція хімії

Секція флористики та зеленої архітектури

Секція флористики та зеленої архітектури

Секція флористики та зеленої архітектури

Секція флористики та зеленої архітектури

Секція фітодизайну

Секція фітодизайну

Секція бітехнології

Секція бітехнології

Cекція біології

Cекція біології

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар