Участь юннатів у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів” | Національний еколого-натуралістичний центр 26-28 вересня - Всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) *** 26-28 вересня - Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В рамках зльоту – педагогічні читання «Сучасні тенденції розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти в світлі педагогічних ідей В.О. Сухомлинського» *** 27 вересня – 17 жовтня - Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Участь юннатів у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів”

Відповідно до плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2017 рік з 27 листопада по 3 грудня 2017 року проходив тиждень флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів”.

Юннати, разом з керівниками гуртків, оформили виставку „Край мій квітучий”, на якій представили композиції з живих, засушених квіткових та лікарських рослин, аплікації з соломи, вироби з лози.

Впродовж тижня пройшли майстер-класи „Використання вербової лози для виготовлення іграшки-сувеніру”, „Виготовлення квітки волошки”, „Виготовлення штучних фіалок з тканини”, „Виготовлення декоративних прикрас – зірок в техніці оригамі”. Вихованці гуртків навчились виготовляти сувеніри з лози, квіти з тканини, декоративні прикраси в техніці оригамі, вітальні листівки, композиції з живих та засушених квіткових рослин.

В рамках тижня відбулось засідання методичного об’єднання для керівників гуртків „Формування особистості з новим екоцентричним типом мислення й свідомості, високим рівнем екологічної культури”. Керівникам гуртків була представлена презентація „Зміни в освіті в новій редакції Закону України „Про освіту”, а під час засідання круглого столу керівники гуртків „Знавці лікарських рослин” поділилися перевагами фітотерапії у профілактиці гострих респіраторних захворювань.

Для організації змістовного дозвілля гуртківців проведено конкурс „Супер-модель по юннатівськи”. Учасники свята продемонструвати своє вміння й майстерність в конкурсах: „Дефіле з предметом”, „Фотовікторина”, „Екомода”, „Піжамна вечірка”. У цікавій формі пройшла відеовікторина, під час якої юннати ознайомилися з різними стилями моди.

Під час тижня вихованці гуртків ознайомилися з окремими видами квіткових рослин занесених до Червоної книги України, розширили та поглибили знання про рослинний світ, навчилися приймати правильне рішення, логічно мислити, працювати в колективі.

В.о. директора Станції юних натуралістів Л. Бондар

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар