Участь юннатів у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Участь юннатів у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів”

Відповідно до плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2017 рік з 27 листопада по 3 грудня 2017 року проходив тиждень флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів”.

Юннати, разом з керівниками гуртків, оформили виставку „Край мій квітучий”, на якій представили композиції з живих, засушених квіткових та лікарських рослин, аплікації з соломи, вироби з лози.

Впродовж тижня пройшли майстер-класи „Використання вербової лози для виготовлення іграшки-сувеніру”, „Виготовлення квітки волошки”, „Виготовлення штучних фіалок з тканини”, „Виготовлення декоративних прикрас – зірок в техніці оригамі”. Вихованці гуртків навчились виготовляти сувеніри з лози, квіти з тканини, декоративні прикраси в техніці оригамі, вітальні листівки, композиції з живих та засушених квіткових рослин.

В рамках тижня відбулось засідання методичного об’єднання для керівників гуртків „Формування особистості з новим екоцентричним типом мислення й свідомості, високим рівнем екологічної культури”. Керівникам гуртків була представлена презентація „Зміни в освіті в новій редакції Закону України „Про освіту”, а під час засідання круглого столу керівники гуртків „Знавці лікарських рослин” поділилися перевагами фітотерапії у профілактиці гострих респіраторних захворювань.

Для організації змістовного дозвілля гуртківців проведено конкурс „Супер-модель по юннатівськи”. Учасники свята продемонструвати своє вміння й майстерність в конкурсах: „Дефіле з предметом”, „Фотовікторина”, „Екомода”, „Піжамна вечірка”. У цікавій формі пройшла відеовікторина, під час якої юннати ознайомилися з різними стилями моди.

Під час тижня вихованці гуртків ознайомилися з окремими видами квіткових рослин занесених до Червоної книги України, розширили та поглибили знання про рослинний світ, навчилися приймати правильне рішення, логічно мислити, працювати в колективі.

В.о. директора Станції юних натуралістів Л. Бондар

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet