Участь юннатів у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів” | Національний еколого-натуралістичний центр 6 - 9 лютого - Всеукраїнський конкурс "Intel-Еко Україна-2018"; *** 14 - 16 лютого - Національний тур міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження "Енергія і середовище"; *** 19 - 23 лютого - Курси підвищення кваліфікації методистів позашкільних навчальних закладів; *** 21 - 23 лютого - Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт-2018". В рамках чемпіонату: - Національний тур Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів "INFOMATRIX 2018"; *** Упродовж місяця - Семінар-тренінг "Моніторингові дослідження стану навколишнього середовища"; *** Упродовж місяця - Авторські майстерні з раннього розвитку та раннього навчання дітей в закладах позашкільної освіти; *** До 14 лютого 2018 року триває Національний етап XI Міжнародного екологічного конкурсу


Участь юннатів у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів”

Відповідно до плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2017 рік з 27 листопада по 3 грудня 2017 року проходив тиждень флористики, фітодизайну та лозоплетіння „Друге життя квітів”.

Юннати, разом з керівниками гуртків, оформили виставку „Край мій квітучий”, на якій представили композиції з живих, засушених квіткових та лікарських рослин, аплікації з соломи, вироби з лози.

Впродовж тижня пройшли майстер-класи „Використання вербової лози для виготовлення іграшки-сувеніру”, „Виготовлення квітки волошки”, „Виготовлення штучних фіалок з тканини”, „Виготовлення декоративних прикрас – зірок в техніці оригамі”. Вихованці гуртків навчились виготовляти сувеніри з лози, квіти з тканини, декоративні прикраси в техніці оригамі, вітальні листівки, композиції з живих та засушених квіткових рослин.

В рамках тижня відбулось засідання методичного об’єднання для керівників гуртків „Формування особистості з новим екоцентричним типом мислення й свідомості, високим рівнем екологічної культури”. Керівникам гуртків була представлена презентація „Зміни в освіті в новій редакції Закону України „Про освіту”, а під час засідання круглого столу керівники гуртків „Знавці лікарських рослин” поділилися перевагами фітотерапії у профілактиці гострих респіраторних захворювань.

Для організації змістовного дозвілля гуртківців проведено конкурс „Супер-модель по юннатівськи”. Учасники свята продемонструвати своє вміння й майстерність в конкурсах: „Дефіле з предметом”, „Фотовікторина”, „Екомода”, „Піжамна вечірка”. У цікавій формі пройшла відеовікторина, під час якої юннати ознайомилися з різними стилями моди.

Під час тижня вихованці гуртків ознайомилися з окремими видами квіткових рослин занесених до Червоної книги України, розширили та поглибили знання про рослинний світ, навчилися приймати правильне рішення, логічно мислити, працювати в колективі.

В.о. директора Станції юних натуралістів Л. Бондар

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар