На Рівненщині відбулося засідання на тему «Дистанційне навчання як невідʼємний атрибут сучасної освіти в позашкіллі» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


На Рівненщині відбулося засідання на тему «Дистанційне навчання як невідʼємний атрибут сучасної освіти в позашкіллі»

­­­­­­­­­­19 травня 2022 року відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків відділу екології та ландшафтного дизайну на тему «Дистанційне навчання як невідʼємний атрибут сучасної освіти в позашкіллі».

Керівники гуртків обмінялися досвідом проведення занять у дистанційному форматі. Під час онлайн занять вони демонстрували як можна організувати практичну роботу, яка була запланована, гуртківцям в домашніх умовах, як правильно висівати насіння квітково-декоративних рослин, проводили майстер-класи з виготовлення аплікацій з паперу, виробів з природного матеріалу, малювання, проводили екскурсії по території закладу, в тепличному комплексі.

Для керівників гуртків був проведений майстер-клас «Живцювання квітково-декоративних кущів». Педагоги заклали шкілку для укорінення живців самшиту, ялівцю, спіреї, туї, піроканти, барбарису, форзиції та інших кущів. Загальна кількість – близько 1000 шт. Набутими знаннями та навичками керівники гуртків поділяться зі своїми вихованцями, а укорінені живці кущів будуть висаджені на території Станції юних натуралістів Рівненської обласної ради.

На завершення засідання відбулося активне обговорення планів щодо подальших форм проведення методичних об’єднань відділу екології та ландшафтного дизайну.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар