Юні екологи Полтавщини про українську мову | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** 19 - 22 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 29 листопада 2024 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2025» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2024 року - подання матеріалів щодо участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (заочно) *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Юні екологи Полтавщини про українську мову

З 4 до 8 листопада в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді урочисто проходив Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня.

Метою всіх проведених заходів було:

  • донести до вихованців красу і багатство української мови;
  • формувати відчуття краси рідної мови;
  • розвивати мовленнєві здібності дітей;
  • збагачувати словниковий запас;
  • виховувати любов до нашої Батьківщини та рідної мови, розуміння її краси і необхідності для нашого повноцінного життя.

4 листопада культорганізатор Гудзь Яна Романівна провела відкритий виховний захід – інтелектуальну гру «Знавці української мови». Діти переглянули відео, з якого дізналися цікаві факти про українську мову, активно брали участь у бліц-опитуванні, де змогли у повній мірі показати свої знання.

Також виконали вправи на редагування словосполучень і пригадали деякі фразеологізми за допомогою гри «Крокодил». А наприкінці заходу усі вихованці отримали сертифікати «Кращий знавець української мови».

6 листопада на базі ДНЗ № 29 «Орлятко» керівник гуртка «Барви природи» Марченко Оксана Вікторівна провела конкурс на краще декламування мнемовірша (асоціативна технологія).

Діти з радістю сприйняли нову гру, складали віршики, а потім декламували їх один одному.

Вихованці гуртка «Юні друзі природи» на базі ДНЗ № 42 (керівник гуртка Костюк Оксана Анатоліївна) взяли участь у вікторині «Наша мова солов’їна».

Діти слухали цікаві факти про українську мову, відгадували загадки, а потім виготовили державний прапор – символ України.

На відкритому виховному заході «Я українець, я патріот» керівник гуртка Петренко Вікторія Юріївна разом з вихованцями розглянули та згадали українські народні звичаї, символи України, повторили їх особливості.

За допомогою символічного вінка з незвичайними стрічками діти пригадали прислів’я про Україну, Батьківщину, рідну землю, рідний край. Згадували історію нашої країни та її становлення як незалежної держави. Також відбулося командне змагання знавців української мови, культури, звичаїв.

Під час змагань вихованці пройшли 7 сходинок, які формують особистість українця-патріота. А на завершення діти провели дегустацію українського сала, вареників та частувались короваєм.

Для усіх педагогів закладу був проведений захід із написання диктанту, де усі могли пригадати основні правила орфографії та пунктуації.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 11wbet login rp888login rp777 login g200m 66kbet 11wbet B200M raja111 55kbet b200m raja111 a200m 55tbet 33wbet 11wbet 75wbet d200m