Найцінніше під час війни – спілкування | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Найцінніше під час війни – спілкування

Комусь із дітей дуже потрібне спілкування, хтось прагне до нових знань, комусь подобається збиратися разом з іншими дітьми, а хтось потребує підтримки вчителів під час війни.

Педагоги КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводять різноманітні заняття для дітей внутрішньо переміщених осіб. Нещодавно для школярів було проведено заняття про різноманітність тваринного світу, під час якого вони дізнались про те, на які групи діляться тварини і за якими ознаками. Діти із захопленням розгадували загадки, грали гру «Впізнай тварину за описом», за зовнішнім виглядом за допомогою малюнків ділили тварин на групи. Загалом заняття пройшло невимушено, діти були дуже активні.

Щоб закріпити отримані знання педагоги ЛОЦЕНТУМ організували для дітей екскурсію постійно діючою еколого-освітньою виставкою «Планета ЗОО». Школярі мали можливість наочно ознайомитися з різними групами тварин у контактному зоокуточоку «Дружній до дітей» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ». Пітон королівський, полоз маїсовий, змія синелойська, палочники в’єтнамський та індонезійський;  шиншила, дегу, туркменська піщанка,  морська свинка, сухопутня черепаха, декоративний кролик, екзотичні пташки, рибки – це не повний перелік тваринок, з якими могли ознайомитись діти і вже наочно вчитися розділяти їх на різні групи. В дітей це викликало багато позитивних емоцій від такого близького «спілкування» з тваринами.

Найбільш цінним у таких заняттях є можливість зацікавити дітей, подарувати їм натхнення, розвеселити та хоч на деякий час відволікти від тих обставин, у яких ми всі зараз перебуваємо.

Н. Дендюк, методист ЛОЦЕНТУМ

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар