Найцінніше під час війни – спілкування | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Найцінніше під час війни – спілкування

Комусь із дітей дуже потрібне спілкування, хтось прагне до нових знань, комусь подобається збиратися разом з іншими дітьми, а хтось потребує підтримки вчителів під час війни.

Педагоги КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводять різноманітні заняття для дітей внутрішньо переміщених осіб. Нещодавно для школярів було проведено заняття про різноманітність тваринного світу, під час якого вони дізнались про те, на які групи діляться тварини і за якими ознаками. Діти із захопленням розгадували загадки, грали гру «Впізнай тварину за описом», за зовнішнім виглядом за допомогою малюнків ділили тварин на групи. Загалом заняття пройшло невимушено, діти були дуже активні.

Щоб закріпити отримані знання педагоги ЛОЦЕНТУМ організували для дітей екскурсію постійно діючою еколого-освітньою виставкою «Планета ЗОО». Школярі мали можливість наочно ознайомитися з різними групами тварин у контактному зоокуточоку «Дружній до дітей» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ». Пітон королівський, полоз маїсовий, змія синелойська, палочники в’єтнамський та індонезійський;  шиншила, дегу, туркменська піщанка,  морська свинка, сухопутня черепаха, декоративний кролик, екзотичні пташки, рибки – це не повний перелік тваринок, з якими могли ознайомитись діти і вже наочно вчитися розділяти їх на різні групи. В дітей це викликало багато позитивних емоцій від такого близького «спілкування» з тваринами.

Найбільш цінним у таких заняттях є можливість зацікавити дітей, подарувати їм натхнення, розвеселити та хоч на деякий час відволікти від тих обставин, у яких ми всі зараз перебуваємо.

Н. Дендюк, методист ЛОЦЕНТУМ

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар